Kasjerkę zastraszył przedmiotem przypominającym broń, ukradł pieniądze i uciekł. Policjanci z Jarosławia poszukują sprawcy napadu na placówkę bankową.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu, do zdarzenia doszło dzisiaj (12 lutego) przed godz. 15:00 przy ul. Poniatowskiego.

Do placówki bankowej wszedł mężczyzna o wzroście ok. 180 cm. Ubrany był w czarną kurtkę z białym kapturem, niebieskie spodnie dżinsowe. Na głowię miał szarą czapkę typu kaszkietówka.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że mężczyzna przedmiotem przypominającym broń zastraszył kasjerkę i zażądał wydania gotówki. Kobieta wydała gotówkę. Sprawca natychmiast opuścił placówkę.

Policja nie informuje, ile pieniędzy ukradł sprawca.

Na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, technik kryminalistyki. Dyżurny jednostki na miejsce skierował przewodnika wraz z psem tropiącym.

Jarosławscy policjanci proszą o zachowanie ostrożności w przypadku, gdy ktoś zauważy mężczyznę, który może mieć przy sobie broń lub inne niebezpieczne przedmioty. Funkcjonariusze proszą o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu pod nr. tel. (16) 624 03 10, (16) 624 03 11.

Można też dzwonić na numer alarmowy – 997.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama