Reklama

Wciąż nie udało się zatrzymać sprawcy napadu na Bank Spółdzielczy przy placu Wolności w Rzeszowie. Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny i fragment nagrania z napadu. Sprawca ukradł ok. 40 tys. zł.

[Not a valid template]

– Informacje o napadzie otrzymaliśmy ok. godz. 11:45. Zamaskowany mężczyzna wszedł do banku. Pracownikom zagroził przedmiotem przypominającym broń. Zażądał pieniędzy. Pracownicy mu je wydali. Mężczyzna wziął gotówkę i wyszedł. Pracownikom nic się nie stało – mówił Jacek Kocan z podkarpackiej policji.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci, zabezpieczali ślady kryminalistyczne oraz nagrania z kamery banku. Wiadomo, że do napadu doszło na placówkę Banku Spółdzielczego.

Policja opublikowała zdjęcia mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamerę w środku banku. Opublikowano również fragment nagrania, na którym widać sprawcę, który tuż przed wejściem do placówki zakłada chustę na twarz i w stronę pracowników kieruje przedmiot przypominający broń.

Z nagrania wynika, że do napadu doszło o godz. 11:24. Z pierwszych nieoficjalnych informacji wynikało łupem bandyty padło kilka tysięcy złotych. Okazuje się, że znacznie więcej.

– Sprawca ukradł ok. 40 tys. zł. Na miejscu zdarzenia policjanci zakończyli już pracę. Przesłuchujemy świadków – mówią nam rzeszowscy policjanci.

Sprawca ma około 30 lat, wzrost 180 cm, szczupłą budowę ciała, na głowie miał założoną granatową czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, twarz miał zasłoniętą chustą. Mężczyzna ubrany był w jasną koszulę, kurtkę czarną z czerwonymi wstawkami, spodnie dżinsowe jasne, buty brązowe.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje, bądź widziały osobę o podanym rysopisie proszone są o kontakt dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie na numer telefonu 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.