Reklama

Policyjna obława na sprawcę napadu na bank przy placu Wolności w Rzeszowie. Nieznany mężczyzna zagroził pracownikom przedmiotem przypominającym broń, zabrał pieniądze i uciekł.

[Not a valid template]

 

– Informacje o napadzie otrzymaliśmy ok. godz. 11:45. Zamaskowany mężczyzna wszedł do banku. Pracownikom zagroził przedmiotem przypominającym broń. Zażądał pieniędzy. Pracownicy mu je wydali. Mężczyzna wziął gotówkę i wyszedł. Pracownikom nic się nie stało – mówi Jacek Kocan z podkarpackiej policji.

Na miejscu zdarzenia pracują policjanci i zabezpieczają ślady kryminalistyczne. – Sprawdzają również monitoring. Trwają poszukiwania sprawcy napadu na bank – dodaje Kocan.

Wiadomo, że do napadu doszło na placówkę Banku Spółdzielczego. Policja zamierza opublikować zdjęcia mężczyzny, który został zarejestrowany przez kamery. Będzie również opublikowany fragment nagrania wideo.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że łupem bandyty padło kilka tysięcy złotych.

Sprawca ma około 30 lat, wzrost 180 cm, szczupłą budowę ciała, na głowie miał założoną granatową czapkę z daszkiem, okulary przeciwsłoneczne, twarz miał zasłoniętą chustą. Mężczyzna ubrany był w jasną koszulę, kurtkę czarną z czerwonymi wstawkami, spodnie dżinsowe jasne, buty brązowe.

Wszystkie osoby, które posiadają informacje, bądź widziały osobę o podanym rysopisie proszone są o kontakt dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie na numer telefonu 997.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.