Policjanci poszukują sprawców piątkowego napadu na placówkę bankową w Stalowej Woli. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia z monitoringu, który zarejestrował dwóch mężczyzn.

[Not a valid template]

 

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 16:00 przy ulicy Okulickiego. Dwaj mężczyźni weszli do placówki i zastraszyli kasjerki. Zabrali ok. 40 tys. zł i uciekli. Policjanci wykonali oględziny, zabezpieczyli ślady, ustalali ewentualnych świadków napadu. Sprawców dotychczas nie złapano.

Policjanci stalowowolskiej komendy poszukują dwóch mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozboju. Jeden z nich to mężczyzna w wieku około 40 lat lub więcej, wzrostu około 170 cm, łysy.

Drugi z poszukiwanych może być w wieku 30-35 lat, wzrost 180 cm, szczupłej budowy ciała. Mężczyźni po napadzie wyszli z placówki i najprawdopodobniej udali się w kierunku torów kolejowych.

Osoby, które widziały lub rozpoznają mężczyzn na zdjęciach, proszone są o kontakt z policjantami Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Stalowej Woli osobiście lub telefonicznie pod numerem telefonu: (15) 877 33 20 albo z dyżurnym komendy tel. (15) 877 33 10 lub 997.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama