Policjanci poszukują sprawcy napadu na jedną ze stacji paliw w Jarosławiu. Napastnik zabrał pieniądze i uciekł.

Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy wyjaśniają okoliczności rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Do zdarzenia doszło w poniedziałkową noc na terenie jednej ze stacji paliw w Jarosławiu.

Z policyjnych ustaleń wynika, że do budynku stacji wszedł zamaskowany mężczyzna i zażądał od pracowników wydania pieniędzy. Trzymał w ręku nóż kierował go w stronę jednego z pracowników i groził nim.

Zamaskowany napastnik zażądał wydania pieniędzy z kasy stacji i po włożeniu przez pracownika pieniędzy do plecaka, wybiegł z budynku.

Z policyjnych ustaleń wynika, że sprawcą napadu jest najprawdopodobniej mężczyzna w wieku około 25-30 lat, wzrostu 170-175, szczupłej budowy ciała. W chwili napadu sprawca miał zasłoniętą twarz i głowę czarną kominiarką z czerwonym napisem.  Mężczyzna ubrany był w kurtkę ¾ koloru szaro-granatowego, czarne spodnie i czarne buty.

Policjanci proszą osoby, które mogą posiadać informacje na temat sprawcy napadu o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu, ul. Poniatowskiego 50, tel. 16 624 03 10, 16 624 03 11 lub alarmowy 997 lub policjantem prowadzącym postępowanie w tej sprawie nr tel. 510 997 370 lub 16 624 03 22.

Advertisement

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama