Miss Euro 2012 Natalia Siwiec otworzyła Outlet Graffica Rzeszów [ZDJĘCIA]

2
Reklama

W sobotę w południe swoje podwoje otworzyła Outlet Graffica Rzeszów. Gwiazdą była Natalia Siwiec, znana fotomodelka i Miss Euro 2012.

 

Outlet Graffica Rzeszów to „odświeżona” dawna galeria handlowa Graffica przy u. Lisa Kuli. Czym się wyróżnia od poprzedniczki?

– Niekoniecznie można tutaj kupić najnowsze kolekcje, ale zawsze tańsze o minimum 30 procent od regularnych cen. W nowej galerii jest ok. 70 sklepów, z czego ok. 40 zupełnie nowych. Postanowiliśmy jedno z naszych centrów handlowych przekształcić w centrum outletowe. To dzisiaj jest bardzo mocne. Liczymy na każdego klienta, takiego, który szuka dobrych marek w dobrych cenach – mówi Sebastian Podkulski, prezes spółki City Center, do której należy m.in. Galeria Rzeszów.

 O otwarciu Outlet Graffica Rzeszów brała udział fotomodelka Natalia Siwiec. Miss Euro 2012 przyglądała się pokazom mody, które odbywały się na scenie. Siwiec przyjechała do Rzeszowa w bardzo dobrym humorze.  

– Jest piękna pogoda, wiosna za oknem – mówiła. Fotomodelka do Rzeszowa przyjechała po raz pierwszy, ale zdradziła, że rodzina od strony jej ojca pochodziła spod Rzeszowa. – Chciałabym poznać bliżej to miasto. Mam nadzieję, że będę jeszcze miała taką okazję – mówiła Natalia Siwiec, dodając, że z braku czasu ostatnio częściej robi zakupy przez internet niż odwiedza sklepy.   

Pytana o ulubione marki z dostępnych w Outlet Graffica Rzeszów, fotomodelka stwierdziła, że lubi H&M i Triumph.

– Jesteś jak Marylin Monroe, która mówiła że pieniądze szczęścia nie dają, tylko dopiero ich wydawanie? – pytał prowadzący imprezę. – Na pewno. Jest to jakieś szczęście, ale to nie jest na pierwszym miejscu – odpowiedziała przytomnie Natalia Siwiec, która z klientami galerii robiła sobie także zdjęcia i składała autografy. 

Otwarciu Outlet Graffica Rzeszów towarzyszyły również pokazy makijażu i konkursy z nagrodami.

Lista sklepów w Outlet Graffica:  Assam, Bacca Scrittorini, Big Star Shoes, Naleśnikarnia Blin, Butterfly Wyspa Skarbów, Cafe Decor, Cinderella, City Pizza, Cotton Club, Dajar, Douglas, Dr. Max Apteka, E-smoking World, Ellite Gym, Empik, Euro Buty, Fabryka Cen, Fugart, Gatta, Go Sport, H&M, Imperial, Inglot, Io Amo, Jeans Outlet, Kebab, Keks, Kobiecy Styl, Kraina Snu, Kwiaciarnia, La Vantil, Lasagrada, Levi’s, Lila Pasmanteria, Massimo Sconti, Max-Time, McArthur, Media Expert, Monnari, Ochnik, Only, Optymi, Orsay, Pawtom Klucze, Recman, Rena, Restauracja Ukraińska, Reserved, Rossman, Smyk, Royal Collection, Soho, Świat Bielizny, Triumph, Tresspas, V. Gianni, Ulaia, Venezia, Vistula, Vissavi, W. Kruk, Well Moda, Watchman, Wispol, Yankee Candle, Wittchen. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.