Zdjęcie: materiały prasowe

Anna Czarnota, zwyciężczyni konkursu Art Fight Club, od czwartku (13 lipca) będzie miała swoją wystawę „Naturalna Selekcja” w Rzeszowskich Piwnicach.

Finał konkursu Art Fight Club odbył się 9 grudnia 2022 r. W każdej z kategorii wiekowej zmierzyło się ze sobą trzech twórców. Mając ten sam zestaw materiałów plastycznych w ciągu trzech godzin musieli stworzyć dzieło malarskie o określonej tematyce. 

Nagrodami były zestawy materiałów plastycznych o wartości 1000 zł oraz indywidualna wystawa w Rzeszowskich Piwnicach. 23-letnia Anna Czarnota, autorka wystawy „Naturalna selekcja”, wygrała finałową bitwę w kategorii wiekowej 20-24 lata.

Na wystawie artystka zaprezentuje najnowsze prace malarskie, m.in. barwne pejzaże, ukazujące piękno i harmonię natury oraz motywy rozkładu i zniszczenia. Wystawa „Naturalna selekcja” zostanie otwarta w 13 lipca o godz. 18:00. Będzie czynna do 30 lipca. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Anna Czarnota studiuje malarstwo na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie. Tworzy przede wszystkim w technikach malarskich i rysunkowych. Zawodowo zajmuje się grafiką komputerową.

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama