Reklama

Ekipa remontowa przywróciła działanie sygnalizacji świetlnych na dwóch rzeszowskich skrzyżowaniach. Nie ma już utrudnień. 

Dzisiaj ok. godz. 6:00 na skrzyżowaniu ulic Wiktora i Witosa na wysokości hipermarketu b1 doszło do kolizji. – Brały w niej udział trzy samochody. Nikomu nic się nie stało – mówi Adam Szeląg, rzecznik policji w Rzeszowie.

Na skutek zdarzenia, uszkodzona została sygnalizacja świetlna, która nie działała przez kilka godzin. – Uszkodzony był sygnalizator na wysięgniku. Nasi pracownicy już usunęli awarię – powiedziała nam tuż przed godz. 13:00 Krystyna Koniuch, wicedyrektor Miejskiego Zarząd Dróg w Rzeszowie.

Skrzyżowanie ulic Wiktora z Witosa nie było jedynym, gdzie sygnalizacja nie działała. Została ona również wyłączona na rondzie Dmowskiego. Policjanci ręcznie kierowali ruchem.

– Wyłączenie sygnalizacji na rondzie było planowane ze względu na przepięcie sieci niskiego i średniego napięcia dla technikum budowlanego przy Zespole Szkół nr 1. Działanie sygnalizacji zostało przywrócone o godz. 11:30 – dodaje wicedyrektor Koniuch.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Za dużo samochodów zjeżdża się do Rzeszowa. Układ komunikacyjny już zaczyna kuleć. Mamy i tak ogromne szczęście, że biegnie przy mieście autostrada A-4 i duża część tranzytu korzysta z tej trasy. Bez autostrady byłby koszmar. S-19 (węzeł Rzeszów-Południe) i łącznik miejski to gdzieś za 2 lata. Miejmy nadzieję, że podciągną S-19 do Babicy a miasto Rzeszów wybuduje II etap planowanej inwestycji od mostu Mazowieckiego (Lubelskiej) do Warszawskiej oraz poszerzy szybko Al. Sikorskiego i docelowo ul. Podkarpacką do granic miasta.

Comments are closed.