Grafika: materiał prasowy
Grafika: materiał prasowy

Michał Rolnicki, Daria Widawska, Łukasz Nowicki, Marzena Rogalska – te cztery nazwiska znane widzom ze srebrnego ekranu zobaczymy w komedii „Czy Ty, To Ty?” 14 października w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie. 

Byłaś kiedyś tak zajęta obowiązkami domowymi, że nie nawet nie zauważyłaś, że po twoim mieszkaniu kręci się obcy facet? Jeśli tak, to zrozumiesz  Honey, która zajęta przygotowaniem rodzinnego obiadu nie zauważa, że codzienną południową rozmowę  zamiast z mężem Haroldem prowadzi z nieznanym jej mężczyzną.

A gdzie w tym czasie jest Harold? W obcym mieszkaniu, czego również nie zauważą!  Jeśli chcecie się przekonać jak ta historia się zakończy, koniecznie musicie pojawić się 14 października w Filharmonii Podkarpackiej. To właśnie tam o godz. 16:00 w komedii „Czy Ty To Ty” w reżyserii Roberta Talarczyka zobaczymy  finał tej opowieści. 

A dlaczego warto wybrać się na ten spektakl? Po pierwsze, zagra w nim czwórka znanych i lubianych aktorów: Michała Rolnickiego, którego możemy oglądać w „Barwach szczęścia”, Darię Widawską, którą mieliśmy okazję zobaczyć chociażby w „Prawie Agaty” oraz  Łukasza Nowickiego i Marzenę Rogalską, którzy witają rano widzów telewizyjnej „dwójki” w „Pytaniu na Śniadanie”. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Po drugie, „Czy Ty to Ty” to zabawna, a zarazem bardzo życiowa komedia obyczajowa o miłości, związkach, skrywanych pragnieniach i tłumionych frustracjach, w pędzącym świecie XXI wieku. W historii przedstawionej przez Johna Tobiasa, możemy przejrzeć się niczym w lustrze i jednocześnie szczerze pośmiać z samych siebie, podchodząc do wielu spraw z przymrużeniem oka.

Bilety w cenie  85 zł, 95 zł, 110 zł można kupić w kasie filharmonii, Podziemnej Trasie Turystycznej oraz na stronach: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl. Rezerwacji biletów zbiorowych można dokonać pod adresem e-mai ada@edmaart.pl lub telefonicznie –  501 28 58 63.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama