Reklama

Nie zdałeś matury z matematyki? Nie martw się. 21 lipca Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie organizuje 30-godzinny kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki  za symboliczne 2 zł za godzinę.

Zajęcia warsztatowe poprowadzi bardzo dobra kadra nauczycieli ze szkół ponadgimnazjalnych.

Pierwszy bezpłatny wykład zatytułowany „Co poszło nie tak na maturze z matematyki?” odbędzie się 21 lipca 2014 roku o godzinie 9:00 w WSIiZ w Rzeszowie, w sali RA3. Podczas wykładu omówione zostaną wszystkie zadania z tegorocznego egzaminu dojrzałości. Każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić, w których zadaniach popełnił błędy. Aby skorzystać z wykładu, należy się zarejestrować (link na dole strony) i przynieść ze sobą wyniki matur.

Po wykładzie, jego uczestnicy będą mogli skorzystać ze specjalnych warsztatów „Jak zdać maturę z matematyki?”. Zajęcia będą odbywać się w małych grupach ćwiczeniowych. Poprowadzą je nauczyciele matematyki z Akademickiego Liceum Ogólnokształcącego oraz innych szkół ponadgimnazjalnych osiągający bardzo dobre wyniki. Warunkiem udziału w tych zajęciach jest matura z matematyki zdana na poziomie minimum 20 procent. Cały kurs (30h) będzie trwał dwa tygodnie, począwszy od 22 lipca do 4 sierpnia. Każdego dnia jego uczestnicy będą mieć trzygodzinne zajęcia.

– Warsztaty odbywać się będą w godzinach okołopołudniowych, a więc dogodnych również dla osób dojeżdżających – wyjaśnia Urszula Pasieczna, rzecznik prasowy WSIiZ.

90 procent kosztów kursu pokryje Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie, a 10 procent, czyli 2 zł za godzinę (60 zł za cały kurs) zapłaci uczeń.

Oferta specjalna

Jeśli kandydat po ukończeniu kursu zda maturę i wybierze studia w WSIiZ, koszt kursu zostanie zwrócony w pierwszej racie czesnego.

Po 30 godzinach kursu odbędzie się bezpłatna matura próbna, która sprawdzi umiejętności matematyczne kursantów. W tym miejscu będzie można zakończyć kurs. Jeśli jednak kandydat dalej będzie chciał uczestniczyć w zajęciach, będzie miał taką możliwość. Uczelnia przygotuje również dodatkowe możliwości nauki dla uczniów, którzy nie zdadzą matury próbnej. Warunki merytoryczne i finansowe będą ustalane indywidualnie z każdym uczniem. Już dziś jednak wiadomo, że koszt dalszego kursu będzie atrakcyjny w porównaniu z cenami korepetycji na rynku.

Do 20 lipca 2014 roku można zgłosić swój udział w bezpłatnym wykładzie omawiającym zadania maturalne oraz w płatnym (2zł za godzinę) warsztacie przygotowującym do matury. Zapisz się na wykład i/lub kurs TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. Jest też inna propozycja dla tych co matury nie zdali, całkowicie bezpłatna…. szkoła policealna w systemie zaocznym, nie każdy musi być magistrem! W Rzeszowie oczywiście polecam największą szkołę tego typu: Szkołę ŻAK, profesjonalnie przygotowują od strony praktycznej do przyszłej pracy zawodowej a kierunki na których kształcą są specjalnie wyselekcjonowane pod kątem zapotrzebowania na rynku pracy.

Comments are closed.