Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkanki Boguchwały. Na ciele kobiety ujawniono rany kłute.

Dzisiaj około godz. 8:30 policjanci zostali zawiadomieni o śmierci 45-letniej mieszkanki Boguchwały. Kobietę w jej domu znalazła siostra. Na  ciele kobiety policjanci ujawnili rany kłute.

Policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem z Prokuratury Rejonowej w Rzeszowie, prowadzi oględziny na miejscu zdarzenia. Ciało zmarłej zostało zabezpieczone do dalszych badań.

– W sprawie prowadzone są czynności dochodzeniowo-śledcze zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia – informuje Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Edyta Lenart, prokurator rejonowy w Rzeszowie, powiedziała, że mieszkanka Boguchwały miała rany kłute na plecach i szyi. 45-letnia kobieta mieszkała w domu z synem, który jest poszukiwany przez policję. Mężczyzna ma 23 lata. Jest podejrzenie, że to on zabił matkę.

Według informacji podanych przez rzeszowską Gazetę Wyborczą, policjanci w domu kobiety znaleźli noże, na których były ślady krwi.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama