Reklama

Od 22 do 27 września trwać będzie akcja „Niebieski Parasol”, organizowana przez Krajową Radę Radców Prawnych. Radcowie będą udzielać bezpłatnych porad. Także na Podkarpaciu.

„Niebieski Parasol” odbędzie się już po raz czwarty. Tegorocznej edycji będzie towarzyszyć hasło „Praca – Rodzina – Biznes”.

– Radcowie prawni będą udzielać bezpłatnych porad prawnych tym wszystkim osobom, których nie stać na pomoc profesjonalistów, tak bardzo potrzebną, nie tylko w trudnych sytuacjach, ale często w drobnych sprawach życia codziennego. Dzięki akcji „Niebieski Parasol” pomagamy potrzebującym i przekonujemy do korzystania z profesjonalnej pomocy prawnej świadczonej przez radców prawnych, propagując hasło: „Mądry Polak przed szkodą” – mówi Magdalena Janda, rzecznik prasowy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie.

Bezpłatne porady prawne będą udzielane nie tylko w siedzibach OIRP, ale także w małych miejscowościach na terenie całego kraju. Radcowie na Podkarpaciu będą udzielać porad w Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Jaśle, Jarosławiu, Mielcu i Głogowie Małopolskim, w specjalnie przygotowanych punktach i kancelariach.

Akcję „Niebieski Parasol” wspierają honorowo prezydenci i burmistrzowie. – Traktujemy to jako dowód szczególnego zaufania dla radców prawnych i dla ich profesjonalizmu, ale przede wszystkim jako zrozumienie dla osób potrzebujących nieodpłatnej pomocy prawnej – dodaje Janda

Lista punktów, gdzie na Podkarpaciu będą udzielane porady, dostępna jest TUTAJ.

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama