W niedzielę (31 sierpnia) rozpocznie się pierwszy etap rezerwacji karnetów na mecze Asseco Resovii w sezonie 2014/2015. Karnety będzie można odbierać od 6 września. Dla najwierniejszych fanów przygotowano specjalną edycję koszulek „pasiaków”.

Początkowo rezerwacja karnetów miała się rozpocząć 24 sierpnia, ale zmiana terminu była spowodowana tym, że Asseco Resovia pozyskała nowego sponsora, którego logo pojawi się na karnetach. Jeden ze sponsorów rzeszowskiego klubu przygotował dla karnetowiczów także smycze, które będzie można odebrać razem z karnetem.

Rezerwacja karnetów w pierwszym etapie w nowym sezonie siatkarskim rozpocznie się w niedzielę o godz. 16:00. Będzie je można odbierać od 6 do 18 września. Wyspa Asseco Resovii czynna będzie od poniedziałku do soboty w godz. 10:00-18:00 i w niedzielę w godz. 10:00-16:00.

– Ze względu na skrócony czas odbioru karnetów w pierwszym etapie bardzo prosimy o nie odkładanie ich rezerwacji i wykupienia na ostatnią chwilę – poinformowała na swojej stronie Asseco Resovia.

Rezerwacja i sprzedaż karnetów na nowy sezon będzie taka, jak poprzednich latach. W pierwszym etapie będą mogli je kupować kibice, którzy posiadają karnet z minionego sezonu. Na zarezerwowanie i wykupienie karnetów kibice będą mieli ponad dwa tygodnie. Ten etap zostanie zakończony 18 września o godz. 18:00.

Miejsca, które w tym terminie nie zostaną zarezerwowane i wykupione a także miejsca w sektorze J3 trafią do sprzedaży w drugim etapie. W nim prawo do zakupu karnetu będą wszyscy kibice. Ten etap potrwa od 21.09 (godz. 20:00) do 28.09 (godz. 16:00).

Pierwszy mecz nowego sezonu PlusLigi na Podpromiu jest zaplanowany na 11 października.

W sprzedaży będą sektory:

– sektory A1, B1, C1, D1, H2, K2 – 550 zł

– sektory A2, A3, B2, B3, C2, C3, D2, D3, G1, H1, H3, K1, K3, J1, L1, I1 – 500 zł

– sektory A4, B4, C4, D4, G2, I2, J2, J3, L2, G3, I3, L3 – 450 zł

– sektor F1 – 150 zł (sektor przeznaczony dla zasłużonych działaczy posiadających legitymację „Zasłużony Działacz Kultury Fizycznej” lub „Za Zasługi Dla Sportu”).

Kibice, którzy posiadają karnety w sektorze B4, będą mogli je zarezerwować i wykupić poprzez Klub Kibica, czyli Stowarzyszenie Sympatyków Piłki Siatkowej „Resovia”. Kontakt: ssps@resovia.rzeszow.pl.

Sektory po stronie północnej i południowej będą przeznaczone do sprzedaży biletowej, dla grup zorganizowanych oraz na potrzeby przedstawicieli CEV oraz sponsorów Ligi Mistrzów. Karnet na sezon 2014/2015 będzie obowiązywał na wszystkie mecze PlusLigi i Pucharu Polski na Podpromiu. Posiadacze karnetów będą mieli pierwszeństwo oraz specjalny rabat na zakup biletów na rozgrywki Ligi Mistrzów.

Specjalna edycja koszulek

Z myślą o najlepszych i najwierniejszych fanach Asseco Resovia przygotowuje specjalną edycję pasiaków. Każdy, kto zakupi karnet na mecze naszych siatkarzy w nowym sezonie będzie mógł podczas rezerwacji podać swój unikalny login, który potem znajdzie się na specjalnej koszulce-pasiaku.

Loginy muszą być zgodne z regulaminem dostępnym przy rezerwacji. Pamiątkowe koszulki z loginami karnetowiczów będą w sprzedaży w oficjalnym sklepie Asseco Resovii.

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama