Zdjęcie: Policja.pl
Reklama

Ponad 100 tabletek leku na potencję znaleźli policjanci w domu 25-letniego mieszkańca podrzeszowskiej gminy Głogów Małopolski. Mężczyzna handlował nimi w internecie. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy. 

O tym, że 25-latek nielegalnie handluje lekami w internecie policjanci z komisariatu w Głogowie Młp. dowiedzieli się od funkcjonariuszy z wydziału do walki z cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Początkowo nie było wiadomo, kto sprzedaje leki. Policjanci ustalili, że może być nim 25-letni mieszkaniec gminy Głogów Młp.

Głogowscy policjanci przeszukali dom 25-latka. – Znaleźli i zabezpieczyli ponad 100 sztuk tabletek – poinformował Tomasz Drzał z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Leki policjanci przesłali do badań laboratoryjnych, zwrócili się również do Wojewódzkiego Inspektora Farmaceutycznego o opinię, czy do ich sprzedaży wymagane było zezwolenie. 

Z opinii wynikało, że pozwolenie jest konieczne, ale 25-latek go nie posiadał, dlatego młodemu mężczyźnie policjanci postawili zarzuty wprowadzania do obrotu środków leczniczych bez wymaganego pozwolenia. 25-latek przyznał się do winy, grozi mu do dwóch lat więzienia. 

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

Comments are closed.