Fot. Materiały prasowe. Kadr z filmu "Play Dead"

„Abyzou”, „Play Dead”, „Oczy demona”, „Control” – te cztery horrory zobaczycie w rzeszowskich kinach Helios. 10 lutego podczas „Nieromantycznego Maratonu Grozy”. Mamy dla Was podwójne zaproszenie.

„Nieromantyczny Maraton Grozy” jest alternatywą dla różowego, walentynkowego kiczu. – Wspólne oglądanie horrorów jest dla nas najwyższą formą romantyzmu, a przytulać się będzie można tylko ze strachu! – zapowiada maraton Helios. 

10 lutego, specjalnie z myślą o wszystkich mających dość wszechobecnych serduszek i walentynkowej atmosfery, Helios przygotował noc pełną grozy. Pokaże cztery przerażające horrory z premierowym pokazem filmu „Abyzou” na początek.

Opowieść o starożytnym demonie przeprowadzi was do kolejnej makabrycznej kostnicy w przedpremierowym „Play Dead”.

Po krótkiej przerwie zrobi się jeszcze mroczniej za sprawą filmów, po których kilka kolejnych nocy, jak zapowiada Helios, będziecie spać przy włączonym świetle – również przedpremierowe „Oczy demona” i na sam koniec, dla najodważniejszych „Control”.

– Taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli wam zasnąć – zapewnia sieć Helios.

„Nieromantyczny Maraton Grozy” odbędzie się w dwóch rzeszowskich Heliosach – w Galerii Rzeszów przy al. Piłsudskiego i przy al. Powstańców Warszawy. Maraton rozpocznie się o godz. 23:00. 

Ceny biletów: 38,90 zł (w dniu seansu), 34,90 (1-3 dni wcześniej), 32,90 zł (4-6 dni wcześniej) i 30,90 zł (7 dni i wcześniej). Bilety w kasach kin, aplikacji i na www.helios.pl w zakładce: „Projekty specjalne”. Nie ma rezerwacji telefonicznej i internetowej biletów.

Zdjęcie: materiały prasowe

Opis filmów

 „Abyzou” (napisy)

Złą moc sprzed wieków nieświadomie uwalnia główny bohater filmu – Art, gdy próbuje nakłonić swego ojca, ortodoksyjnego Żyda, do sprzedaży domu pogrzebowego. Do rodzinnej kostnicy trafia tajemnicze ciało, w którym zamieszkuje starożytny demon. Przebudzony, skupia uwagę na ciężarnej żonie Arta.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

„Play Dead” (napisy)

Studentka kryminologii Chloe pozoruje własną śmierć, by wniknąć do kostnicy. Ta śmiała akcja to jedyna szansa na przejęcie dowodu, który mógłby obciążyć jej brata w sprawie o morderstwo. Gdy Chloe wybudza się w zimnym prosektorium, odkrywa, że zatrudniony tam koroner prowadzi na boku makabryczną działalność. Okazuje się, że najbardziej przerażającą rzeczą w kostnicy nie są martwi, lecz żywi.

„Oczy demona” (napisy)

Amerykańska, telewizyjna ekipa poszukująca zjawiska paranormalne na całym świecie, udaje się do idyllicznego Fraser”s Hill na górzystym obszarze Malezji.W skład ekipy wchodzą między innymi piękna, ezoteryczna Jules i sceptyczny Ben. Mają tam nagrać materiał o nawiedzeniach starego domu. Jego nowi właściciele Ian i Martha twierdzą, że doświadczyli tam dziwnych fenomenów. Zgłębiając zagadkę ekipa napotyka przypadki opętania i upiory tak przerażające i silne, jakich nigdy dotąd nie napotkali w swej praktyce. Jules w dzieciństwie zetknęła się z nieziemską mocą, może to sprawi, że jako jedyna będzie w stanie stanąć do walki ze złymi mocami.

„Control” (napisy)

Kierowana przez nieznajomy głos Eileen musi wykonywać zadania — w przeciwnym razie jej córka zginie. Gdy kobieta odkrywa w sobie zdolności paranormalne, postanawia się zbuntować i porywa się na zuchwałą ucieczkę. Co okaże się rzeczywistością, a co uosobienie jej najbardziej przerażających fantazji?

Zaproszenie

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na „Nieromantyczny Maraton Grozy” (do wyboru jedno z kin rzeszowskich Heliosów). Jak się nazywa cykl filmów w Heliosie w ramach którego odbędzie się NMG? 

Na prawidłowe odpowiedzi czekamy do soboty (4 stycznia), do godz. 9:00. Przesyłajcie je na adres: redakcja@rzeszow-news.pl, w tytule wiadomości wpiszcie: Maraton. 

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama