Nietypowe ławki w Rzeszowie. Pobierz za darmo audiobooka i zaczytaj się

1
Reklama

Do 27 września na skwerze Millenium Hall w Rzeszowie dostępne będą “Zaczytane Ławki”. Można na nich nie tylko usiąść i się zrelaksować, ale również pobrać za darmo audiobooka.

 

Fundacja Zaczytani.org przywiozła do Millenium Hall 10 ławek, kształtem przypominające otwarte książki. Ławki zaprojektowali znani artyści, m.in. Andrzej Mleczko, Beata Pawlikowska, Katarzyna Pakosińska, czy Mateusz Damięcki. Każda ławeczka jest inna, a przy niej inny utwór do pobrania. Wśród tytułów znaleźć można:

1. Rudyard Kipling – “Księga dżungli”

2. Robert Louis Stevenson – “Wyspa skarbów”

3. Honoré de Balzac – “Eugenia Grandet”

4. Edgar Allan Poe – “William Wilson”

5. Honoré de Balzac – “Ojciec Goriot”

6. Gustav Meyrink – “Golem”

7. Stefan Grabiński – “Namiętność”

8. William Makepeace Thackeray – “Pierścień i róża”

9. Anton Czechow – “Bezbronna istota”

10. Rudyard Kipling – “Kim”

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

1 KOMENTARZ

  1. i warto tu może zaproponować, że przecież wybory idą i różne nietypowe ławki dochodzą do głosu i wyborcy tak naprawdę nie wiedzą co się kryje za taką nietypową ławeczką i, że to taka kryptoreklama całego tego szumu na połączenie się z centrum informacyjnym naszej planety, żeby poinformować świat, gdzie właśnie spoczęło nasze przedłużenie pleców i to taki szpieg zwykły taka ławka i donosiciel i w takiej ławce słychać spot reklamowy firmy sadowniczo-sądowniczej, bo taka ławka to istotny dowód i jednocześnie alibi na to, że w tym czasie właśnie pobieraliśmy ten tekst i nie było nas na prezydenckiej konwencji i , że jednie co zrozumieliśmy z tej całej konwencji prezydenckiej, że poprawi się połączenie z centrum zarządzania, znaczy z centralą i to jedyny pewnik jaki wynika z tego całego szumu wokół konwencji na ławeczkę wyborczą na prezydenta miasta wojewódzkiego z ramienia pis i nie słychać co poprawi się relacjach z innymi prezydentami miast i czy w ogóle coś się poprawi w zarządzaniu całym województwem i jedynie centrala skorzysta na nowym połączeniu z naszym miastem wojewódzkim

Comments are closed.