Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Facebookowa grupa Rzeszowski Lumpeks organizuje plenerową sprzedaż odzieży z tzw. drugiej ręki. Odbędzie się ona 25 lipca (niedziela) pod parasolkami Niezłej Sztuki w Rzeszowie. 

– Masz wolne niedzielne popołudnie? Zabierz koleżanki, mamę, chłopaka czy dzieciaki i wpadnij do naszego lumpeksu w plenerze. Pierwszy raz w tym roku wydarzenie odbywa się pod parasolkami Niezłej Sztuki w samym centrum Rzeszowa. Kupuj odpowiedzialnie i zrób coś dobrego dla środowiska – zachęca Rzeszowski Lumpeks.

Plenerowy second hand odbędzie się 25 lipca, od 14:00 do 18:00 przy ul. Jana III Sobieskiego 18. – To impreza dla sprzedawców akcesoriów z „drugiej ręki”, ale będą też lokalni twórcy rękodzieła. Do kupienia m.in. nakrycia głowy i torebki. Prawdopodobnie będą też twórcy naturalnych kosmetyków – mówi Justyna Kalandyk z Rzeszowskiego Lumpeksu. 

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pomysłodawcy plenerowej sprzedaży odzieży i akcesoriów z „drugiej ręki” chcą, by to wydarzenie odbywało się cyklicznie. W planach jest także second hand z asortymentem dla dzieci. Aktualności na temat zbliżającej się imprezy będą zamieszczane na facebookowym wydarzeniu. Link znajdziecie TUTAJ.  

(pl)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama