Zdjęcie: Tomasz Modras / Rzeszów News
Reklama

Facebookowa grupa “Rzeszowski Lumpeks”, zachęcona lipcowym sukcesem plenerowej sprzedaży ubrań z “drugiej ręki” dla dorosłych, organizuje w Rzeszowie podobne wydarzenie. Tym razem z myślą o dzieciach.

Pierwszy second hand w plenerze odbył się 25 lipca odbył się pod parasolkami Niezłej Sztuki w Rzeszowie. Wydarzenie trochę popsuł padający deszcz, ale chętnych kobiet, które szukały odzieżowych perełek w przystępnych cenach, nie brakowało.

Na wyprzedaży było 15 wystawców, w ofercie były ubrania głównie dla kobiet, moda vintage z rzeszowskich vintage shopów, dostępne były także torebki i buty. Justyna Kalandyk z Rzeszowskiego Lumpeksu mówi, że plenerowy second hand to sukces.

– Ci, którzy przyszli, mówili, że brakowało im takiego wydarzenia, pytali, czy będzie ono cykliczne – co tydzień. Jestem bardzo mile zaskoczona, wszystko się udało. Było bardzo duże zainteresowanie – wspomina Justyna Kalandyk.

Dlatego twórcy grupy “Rzeszowski Lumpeks” postanowili zorganizować kolejne wydarzenie, tym razem dziecięcą edycję plenerowego second handu – w najbliższy w czwartek (19 sierpnia) w “Przystanku Rzeszów” przy ul. Okulickiego 7, od godz. 16:00 do 19:00.

Kupić będzie można dziecięcia ubranka z “drugiej ręki”, akcesoria dziecięce, rękodzieła i zabawki. – Wszystko w przystępnych cenach, idealna okazja, aby uzupełnić garderobę dzieciaków przed nadchodzącą jesienią – zachęca Rzeszowski Lumpeks. 

Podczas plenerowej wyprzedaży nie zabraknie kawy od “Przystanku Rzeszów” i… dobrej energii.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: