Zdjęcie: materiały prasowe

Kina Helios zapraszają na gorącą, pełną namiętności noc filmową z premierowym pokazem najnowszej części serii –  „After 5. Na zawsze” – 15 września. 

Maraton After odbędzie się w ramach Nocnych Maratonów Filmów w dwóch rzeszowskich kinach Helios – w Galerii Rzeszów i na al. Powstańców Warszawy. Maraton w najbliższy piątek (15 września). Start o godz. 23:00. 

Na początek zobaczycie drugą część ekranizacji bestsellerowej powieści autorstwa Anny Todd – “After 2”. Buntowniczy Hardin nie poddaje się w walce o odzyskanie Tessy. Jest gotów na wszystko, by udowodnić, że jego uczucia są szczere.

Następnie, dalsze losy młodych kochanków w “Ocal mnie” i “Bez siebie nie przetrwamy”. Na koniec premiera, “After 5. Na zawsze”. Czy Hardin i Tessa dadzą sobie szansę, by odzyskać to co stracone? Czy można naprawić dawne błędy i spróbować jeszcze raz?

– Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – zapowiada Helios. 

Ceny biletów: 38,90 zł (w dniu seansu), 34,90 zł (1 do 3 dni wcześniej), 32,90 zł (4 do 6 dni wcześniej). Bilety w kasach i na helios.pl w zakładce: Projekty Specjalne. Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Mamy dla Was podwójne zaproszenie na Maraton After. Aby je otrzymać, należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: kto jest reżyserem „After 5. Na zawsze”?

Na odpowiedzi czekamy do środy (13 września), do godz. 20:00. Wysyłajcie je na adres: redakcja@rzeszow-news.pl, w tytule wiadomości: After. 

(pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama