Screen z nagrania
Reklama

“Jak to pięknie wygląda” – komentowali ci, którzy widzieli, jak kilkanaście par tańczyło salsę na rondzie przy ul. Sokoła w Rzeszowie.

“Rzeszów nocą ładnie się bawi” – napisała do nas jedna z Czytelniczek RzN, przesyłając jednocześnie niespełna 2-minutowe nagranie wrzucone na Youtube. Na nagraniu “Salsoteka w Markowiance” widać, jak kilkanaście par na rondzie w centrum Rzeszowa przy Teatrze im. W. Siemaszkowej tańczy salsę. W tym czasie na rondzie pojawiają się samochody, gapie nagrywają uczestników salsy, niektórzy przyłączają się do zabawy. 

Ale czy to odpowiedzialne? Oceńcie sami!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

27 KOMENTARZE

 1. Droga redakcjo i policji. Zgodnie z artykułem 13 ust 2 i 3 kodeksu drogowego, dozwolone jest przejście w takim miejscu, jeżeli nie stwarza się zagrożenia w ruchu drogowym. Jako że ruch był bardzo znikomy a samochody jak ustępie 3 zostały przepuszczone. Mandat byłby niezasadny i sprzeczny z w.w. artykułem.

 2. Beztroska zabawa, a kilka kroków dalej męczennicy o wolną Polskę resztkami sił wieszali na drzwiach kościoła dziecięce buciki, nie mieli nawet sił krzyknąć ‘konstytucja!’, nikt im nie pomógł, pisowska młodzież dalej tańczyła…

 3. Biją się – źle!
  Tańczą – źle !

  Same zgredy co się im nic nigdy nie podoba a zazwyczaj to zazdroszczą bo też by chcieli tak potańczyć i się pobawić ale odwagi, fantazji i radości z życia im brak.

  Tańczcie dalej młodzi – młodość i radość górą :))

 4. szału nie ma dupy nie urywa. Zorganizowaliby jakiś pokazowe tańce za dnia na bulwarach lub nocne tańce gdzieś na rynku dużą grupą a nie jakieś wieś party na rondzie, ryzykując konflikt z kierowcą bmw. Dodatkowo to pokazuje że mieszkańcy są głodni kultury i sztuki gdzie rzeszów jest martwy kulturowo. Co do samej ulicy to powinien tam stać znak STREFA ZAMIESZKANIA i uspokojenie ruchu

 5. Fajne – bez zagrożeń, ewentualnie Janusz w renówce popiszczał, ale to Janusz, co zrobisz jak nic nie zrobisz. Ludzi nie zmienisz. Jakby trafili na debila co jedzie przez rondo prosto – byłaby tragedia. Może następnym razem warto zadbać o asystę służb powołanych w celu. Jako powód podać naukę tańca przypadkowych przechodniów lub imprezę niemasową z przechodniami między godziną X i Y w miejscu Z. Ciekawe jak się zachowają służby powołane w celu. Czy zrozumieją młodzież, czy wywalą pałę na sprawę. Może portal pociągnie temat z dowolnym rzecznikiem, w komendach ich dużo.

  • Racja służby są-formacja ta z czasów średniowiecznych czyli Pachołki miejskie z powodzeniem by taką impreze zabezpieczyła przy okazji -odchodząc kawałek od ratusza i wieży farnej ponadto miała by kontakt z kulturą masową: dobry projekt.

  • Oczywiście że tanczą!! Przecież to skrzyżowanie z ruchem okrężnym i tańczą na nim.. Takjże uwazam że powinni dostać mandaty. Dobrze że nagrano film, jest dowód.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ