Screen z nagrania
Reklama

„Jak to pięknie wygląda” – komentowali ci, którzy widzieli, jak kilkanaście par tańczyło salsę na rondzie przy ul. Sokoła w Rzeszowie.

„Rzeszów nocą ładnie się bawi” – napisała do nas jedna z Czytelniczek RzN, przesyłając jednocześnie niespełna 2-minutowe nagranie wrzucone na Youtube. Na nagraniu „Salsoteka w Markowiance” widać, jak kilkanaście par na rondzie w centrum Rzeszowa przy Teatrze im. W. Siemaszkowej tańczy salsę. W tym czasie na rondzie pojawiają się samochody, gapie nagrywają uczestników salsy, niektórzy przyłączają się do zabawy. 

Ale czy to odpowiedzialne? Oceńcie sami!

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

27 KOMENTARZE

 1. Droga redakcjo i policji. Zgodnie z artykułem 13 ust 2 i 3 kodeksu drogowego, dozwolone jest przejście w takim miejscu, jeżeli nie stwarza się zagrożenia w ruchu drogowym. Jako że ruch był bardzo znikomy a samochody jak ustępie 3 zostały przepuszczone. Mandat byłby niezasadny i sprzeczny z w.w. artykułem.

 2. Próbowałem, ale co się chcę wybrać do specjalisty to tam cała kolejka ludzi ze zniczami, muszę z tym żyć, tamci bardziej potrzebują pomocy ;D

 3. Hejterzy siedźcie dalej przed kompem i bijcie konia, bo nic wam nie zostało więcej z życia. Młodzież się bawi do nich należy świat i to oni decydują co będą robic. A wy do końca życia macie zamiar tylko wazelina i komentarze ? To wam współczuję.

 4. Beztroska zabawa, a kilka kroków dalej męczennicy o wolną Polskę resztkami sił wieszali na drzwiach kościoła dziecięce buciki, nie mieli nawet sił krzyknąć 'konstytucja!’, nikt im nie pomógł, pisowska młodzież dalej tańczyła…

 5. Zapominasz że za PO padł rekord samobójstw nie pobity jeszcze od II Wojny Światowej. Sam możesz spraqwdzić moje słowa, statystyki ogólnodostępne. Jak na złość Platformie 🙂

 6. to nie była akcja pod publiczkę ani pokazowe tańce dla gawiedzi.
  Cała idea tej zabawy polega na tym żeby tańczyć tam, gdzie zazwyczaj się tego nie robi.

  mi się to bardzo spodobało (mimo że obarczone dużym ryzykiem)

 7. Biją się – źle!
  Tańczą – źle !

  Same zgredy co się im nic nigdy nie podoba a zazwyczaj to zazdroszczą bo też by chcieli tak potańczyć i się pobawić ale odwagi, fantazji i radości z życia im brak.

  Tańczcie dalej młodzi – młodość i radość górą :))

 8. Racja służby są-formacja ta z czasów średniowiecznych czyli Pachołki miejskie z powodzeniem by taką impreze zabezpieczyła przy okazji -odchodząc kawałek od ratusza i wieży farnej ponadto miała by kontakt z kulturą masową: dobry projekt.

 9. szału nie ma dupy nie urywa. Zorganizowaliby jakiś pokazowe tańce za dnia na bulwarach lub nocne tańce gdzieś na rynku dużą grupą a nie jakieś wieś party na rondzie, ryzykując konflikt z kierowcą bmw. Dodatkowo to pokazuje że mieszkańcy są głodni kultury i sztuki gdzie rzeszów jest martwy kulturowo. Co do samej ulicy to powinien tam stać znak STREFA ZAMIESZKANIA i uspokojenie ruchu

 10. Fajne – bez zagrożeń, ewentualnie Janusz w renówce popiszczał, ale to Janusz, co zrobisz jak nic nie zrobisz. Ludzi nie zmienisz. Jakby trafili na debila co jedzie przez rondo prosto – byłaby tragedia. Może następnym razem warto zadbać o asystę służb powołanych w celu. Jako powód podać naukę tańca przypadkowych przechodniów lub imprezę niemasową z przechodniami między godziną X i Y w miejscu Z. Ciekawe jak się zachowają służby powołane w celu. Czy zrozumieją młodzież, czy wywalą pałę na sprawę. Może portal pociągnie temat z dowolnym rzecznikiem, w komendach ich dużo.

 11. Oczywiście że tanczą!! Przecież to skrzyżowanie z ruchem okrężnym i tańczą na nim.. Takjże uwazam że powinni dostać mandaty. Dobrze że nagrano film, jest dowód.

Comments are closed.