Zdjęcie: Pixabay

Osiem trenerek zumby, niezliczona rzesza uczestników, cała noc treningu, świecące w ciemności elementy strojów i makijażu oraz szczytny cel – tak zapowiada się pierwszy w Rzeszowie charytatywny Nocny Fluo Maraton Fitness – Zumba. Impreza odbędzie się w najbliższy piątek w CityFit w CH Plaza Rzeszów.

Aby wziąć udział w nocnym Fluo Maratonu Fitness – Zumba w Plazie wystarczy przyjść w piątek do CityFit i wykupić specjalną cegiełkę o wartości 20 zł. Cały dochód z akcji przeznaczony zostanie na rzecz podopiecznych fundacji Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci.

W tym roku charytatywny Maraton Zumby zorganizowany zostanie w nowej atrakcyjniejszej formule. Będzie to pierwszy Fluo Maraton, który odbędzie się w Rzeszowie.

– Podczas trwającego całą noc tańca uczestnicy maratonu będą ubrani w elementy i ozdoby świecące w ciemnościach. Dodatkowo uczestniczki będą miały także fluorescencyjne makijaże. Będzie to pierwszy taki maraton zorganizowany w stolicy Podkarpacia – poinformowała Katarzyna Szewerniak, menedżer ds. marketingu w rzeszowskiej Plazie. 

Charytatywny Fluo Maraton Fitness – Zumba Maraton poprowadzą jedne z najlepszych Instruktorek ZUMBA Fitness. W CityFit w Plazie pojawi się m.in. Karolina Rutkowska z Warszawy, jedyna w Polsce ZJ Candidate.

Imprezę wspomogą również trenerki z Rzeszowa: Monika Świder, Karolina Kamińska, Gosia Ostrowska, Barbara Ziobro i Weronika Zięba. Udział w maratonie zapowiedziała także Wiola Piękoś z Dębicy oraz Ewa Pałys z Dynowa.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pierwszy Fluo Maraton Fitnes – Zumba to kontynuacja wcześniejszych sportowych imprez charytatywnych organizowanych przez Plazę wspólnie z CityFit. Za każdym razem w maratonach uczestniczy po prawie 200 osób. Pierwsza impreza odbyła się w 2015 r. Wtedy uczestnicy tańczyli dla podopiecznych Domu Dziecka w Strzyżowie. Rok później odbył się maraton Zumba & Salsation, po którym wsparcie finansowe otrzymała ciężko chora Lenka.

W 2017 r. dochód z charytatywnego maratonu Zumby przeznaczony został dla Fundacji POROSPE.

Charytatywny Nocny Fluo Maraton Fitness – Zumba odbędzie się w najbliższy piątek 20 kwietnia. Impreza rozpocznie się o godzinie 21:30. Szczegóły akcji można znaleźć na stronach www.plazarzeszow.pl, www.facebook.com/PlazaRzeszow, www.cityfit.pl.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama