Zdjęcie: materiały prasowe. Kadr z filmu "Flash"

Nocne Maratony Filmowe Helios prezentują maraton z premierowym pokazem długo wyczekiwanego filmu „Flash”. Będzie to niezwykła podróż w czasie po uniwersum DC…

W piątek, 16 czerwca, Nocne Maratony Filmowe Helios zapraszają do uniwersum DC! Po raz pierwszy głównym bohaterem będzie Barry Allen w filmie „Flash”. Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości.

Nadzieją na uratowanie świata jest Batman. Dlatego, w dwóch kolejnych filmach maratonu przeniesiecie się do początków kultowej serii. Helios pokaże klasyczne filmy wyreżyserowane przez Tima Burtona, gdzie w rolę główną wcielił się Michael Keaton. Będą to „Batman” z roku 1989 i „Powrót Batmana” z roku 1992. Na wielkim ekranie m.in. Jack Nicholson jako Joker, Danny DeVito jako Pingwin, Michelle Pfeiffer w roli Kobiety-Kot…

– To będzie prawdziwa uczta i prawdopodobnie ostatnia szansa na zobaczenie tych filmów w kinie. Jesteśmy przekonani, że taka dawka emocji jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Wam zasnąć – zapowiada Helios. 

Nocny Maraton Filmowy wystartuje o godz. 23:00. Ceny biletów: w dniu seansu – 38,90 zł, 1 do 3 dni wcześniej – 34,90 zł, 4 do 6 dni wcześniej – 32,90 zł, 7 dni i wcześniej – 30,90 zł. Bilety do kupienia w kasach kin i na stronie www.helios.pl w zakładce: „Projekty specjalne”. Uwaga! Kina nie prowadzą rezerwacji telefonicznej i internetowej.

Opisy filmów:

„Flash” (napisy)

Warner Bros. Pictures przedstawia film Flash w reżyserii Andy’ego Muschiettiego (cykl To, Mama). Ezra Miller powraca w roli Barry’ego Allena w widowisku DC, w którym po raz pierwszy to on jest głównym bohaterem. Barry używa swojej mocy do podróży w czasie, żeby zmienić wydarzenia z przeszłości.

Kiedy jednak próbuje ocalić rodzinę, mimowolnie zmienia przyszłość. Barry zostaje więźniem rzeczywistości, w której generał Zod powraca i grozi powszechnym zniszczeniem. W tym świecie nie ma jednak żadnych superbohaterów, do których można by się zwrócić. Chyba że Barry przekona do przerwania emerytury zupełnie innego Batmana i uratuje uwięzionego Supermana, również nie takiego, jakiego się spodziewa.

Jedyną nadzieją Barry’ego na uratowanie świata, w którym przebywa i na powrót do przyszłości, którą zna, pozostaje wyścig o życie. Tylko czy ostateczne poświęcenie wystarczy do przywrócenia dawnego biegu wydarzeń?

„Batman” 1989 r. (napisy)

Akcja filmu rozgrywa się w Gotham City, ciemnym, ponurym mieście „chronionym” tylko przez skorumpowaną policję. Pojawia się złowrogi Joker (Jack Nicholson), który knuje intrygi przeciw mieszkańcom. Słabe władze miejskie nie są w stanie stawić mu czoła. Joker konfrontuje się jednak z przeciwnikiem – tajemniczym Batmanem (Michael Keaton). Człowiekowi-nietoperzowi pomaga dziennikarka Vicki Vale (Kim Basinger).

„Powrót Batmana” 1992r. (napisy)

Miasteczko Gotham opanowały groźne stwory: dziwaczny i zarazem przerażający Pingwin, (w tej roli Danny DeVito, mistrz diabolicznego humoru) oraz zwinna i tajemnicza Kobieta-Kot (piękna Michelle Pfeiffer). To właśnie tę parę musi pokonać Batman (Michael Keaton). Zadanie jest tym trudniejsze, iż nie sposób oprzeć się zniewalającemu urokowi Kobiety-Kota, a Pingwin wprowadza w czyn swe niecne plany.

oprac. (pol)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama