Zdjęcie: Materiały prasowe
Reklama

Mobitouch, rzeszowski startup, został nominowany do prestiżowej nagrody Mobile Trends Awards 2017. Spółka konkuruje w kategorii „strona mobilna / RWD”. W wygranej mogą pomóc internauci.

Mobile Trends Conference to jedno z największych wydarzeń poświęconych branży mobile i nowym technologiom, które odbywa się w Polsce. Tegoroczna, siódma edycja krakowskiej konferencji, odbędzie się w dniach 1-2 marca.

W ramach spotkania, tradycyjnie już przyznane zostaną nagrody Mobile Trends Awards za najlepsze rozwiązania mobilne, nazywane „Oscarami” branży mobilnej. Zwycięzcy konkursu wyłonieni zostaną przez kapitułę konkursową, którą tworzą eksperci branży IT. Dotychczas, laureatami Mobile Trends Awards byli m.in. Onet.pl, Cyfrowy Polsat, TVN czy Ministerstwo Środowiska.

Głosowanie do 2 lutego

W ostatnich pięciu latach, rzeszowski startup Mobitouch nominowano do Mobile Trends Awards już trzeci raz. Pierwszą nominację otrzymał w 2014 r. w kategorii gra mobilna, następnie w 2017 r. za aplikację mobilną ITAKA – Wakacje i Hotele w kategorii m-commerce.

W tym roku kapituła konkursowa doceniła firmę nominacją w kategorii strona „mobilna/RWD”. Strona mobitouch.net będzie rywalizowała z projektami zrealizowanymi przez Politechnikę Warszawską, Grupę Interia, a także agencjami Ready4S oraz Funktional.

Podobnie jak w poprzednich edycjach, firmom które biorą udział w konkursie mogą pomóc internauci, których głosy mogą zaważyć na zwycięstwie. Aby zagłosować, wystarczy wejść na stronę 2018.mobiletrends.pl/mta/glosowanie i oddać swój głos na Mobitouch w kategorii „strona mobilna/RWD”. Akcja trwa do 2 lutego.

Nowy Mobitouch

Tegoroczne wyróżnienie  dla Mobitouch jest wyjątkowe, ponieważ zostało przyznane firmowej stronie, która powstała w wyniku rebrandingu jaki przeszła spółka. Prace nad zmianą trwały niemal rok i zakładały zaprojektowanie m.in. nowej identyfikacji wizualnej.

– Nominacja do tegorocznej nagrody Mobile Trends Awards utwierdza nas w przekonaniu, że sprostaliśmy wyzwaniu, które przed sobą postawiliśmy – mówi Paweł Janda, CEO Mobitouch. – Chcemy zbudować silny, wyróżniający się brand, który będzie odzwierciedleniem zespołu, jaki tworzy naszą firmę  dodaje Janda.

Nominowaną stronę można zobaczyć pod adresem: www.mobitouch.net

Mobitouch tworzy zespół programistów i designerów, którzy wykorzystują najnowsze technologie do tworzenia produktów mobilnych światowej klasy, projektują i rozwijają produkty zarówno dla dużych firm i korporacji, jak również małych przedsiębiorstw i start-upów.

Oprócz tworzenia natywnych aplikacji mobilnych, Mobitouch specjalizuje się w projektach wykorzystujących React Native, React JS.

(ak)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama