Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
Zdjęcie: Wyższa Szkoła Biznesu - National Louis University
Reklama

Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University to jedna z najbardziej znanych placówek prywatnych w całej Polsce. Należąca do grona liderów uczelnia nie tylko działa od przeszło 30 lat, co jest niebywałym wynikiem, podkreślających wartość placówki, ale również każdego roku zdobywa zaufanie tysięcy nowych studentów. Nie bez powodu każdy rok akademicki zaczynają tu chętni do zgłębienia wiedzy z zakresu prawa, informatyki, psychologii i zarządzania.

Do grona 9. placówek zamiejscowych WSB-NLU, czyli filii działających poza Nowym Sączem, gdzie znajduje się główny kampus uczelni, dołączył właśnie Rzeszów. Jakich ekspertów będzie kształcić WSB-NLU na Podkarpaciu?

Oferta studiów. Kształć się i zostań specjalistą poszukiwanym na rynku pracy

Dołączając do WSB-NLU możesz zrekrutować się na wszystkich kierunkach z oferty nowosądeckiej uczelni w tym na Psychologii, gdzie w ofercie znajdują się zarówno jednolite studia magisterskie trwające 5 lat, jak i jednolite studia magisterskie z transferem ocen, czyli tak zwanym awansem, pozwalającym skrócić czas trwania nauki nawet do 3 lat.

W ofercie znajduje się także Zarządzanie na dwóch poziomach kształcenia:

  • studia licencjackie, czyli pierwszego stopnia,
  • studia magisterskie, czyli drugiego stopnia.

Można również postawić na kierunek, który jest niezwykle pożądany, czyli informatykę i studia inżynierskie oraz absolutną nowość na nowosądeckiej uczelni – prawo, dostępne w ofercie jednolitych studiów magisterskich.

W ramach każdego z kierunków oferowanych na WSB-NLU dostępne są specjalności, które pozwalają rozwijać maksymalne umiejętności i zdobywać wiedzę w określonym temacie. Co to daje? Możliwość skupienia się na konkretnej specjalności w ramach studiów przekłada się na szansę zdobycia dobrze płatnej pracy. Dzięki temu studenci są zorientowani na daną tematykę, mocno wyedukowani i mają realne doświadczenie, potrzebne na rynku pracy.

Zdjęcie: Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University

Głównym celem uczelni jest wykształcenie szeroko wyspecjalizowanych ekspertów, których poszukują pracodawcy. Dlatego też oferta kształcenia została dopracowana zgodnie z  zapotrzebowaniem rynku pracy. Dodatkowo prestiżowy program kształcenia opiera się przede wszystkim na nauce poprzez praktykę, studium przypadków, a także zajęcia warsztatowe prowadzone przez wykładowców, którzy na co dzień mają styczność z daną tematyką. To właśnie doświadczona kadra dydaktyczna na WSB-NLU sprawia, że uczelnia należy do jednych z najlepszych i najbardziej prestiżowych w Polsce.

Zdjęcie: Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University

Studia podyplomowe? Dokształć się z WSB-NLU

Oprócz bogatej oferty studiów niestacjonarnych dostępne są także studia podyplomowe skierowane do osób, które chcą:

  • jeszcze lepiej zgłębić tajniki swojej pracy zawodowej,
  • zyskać zupełnie nowe spojrzenie na to, czym aktualnie się zajmują,
  • dzięki nowej wiedzy i doświadczeniu wrócić na rynek pracy po przerwie związanej na przykład z macierzyństwem, wyjazdami lub codziennymi wyzwaniami.

W ofercie studiów podyplomowych w Rzeszowie dostępne są kierunki mocno praktyczne pozwalające zyskać wyspecjalizowaną wiedzę i doświadczenie z zakresu informatyki, pedagogiki, psychologii, prawa oraz zarządzania.

Studia podyplomowe na WSB-NLU i w naszej filii w Rzeszowie to oferta dla wszystkich tych, którzy szukają nowych wyzwań. Nasi słuchacze mają możliwość rozwijać się, zdobywać doświadczenie i zupełnie odmienić dotychczasową karierę. Wiemy, że wielu naszych studentów to osoby, które zajmują stanowiska menadżerskie, ale by zyskać nowe możliwości, decydują się, np. na studia mocno specjalistyczne jak Master of Business Administration – mówi Rektor WSB-NLU, dr Dariusz Woźniak, prof. WSB-NLU.

Rozbudowana oferta

Oferta jest rozbudowana i pozwala na intensywny rozwój w krótkim czasie. Uczestniczyć w studiach podyplomowych mogą wszyscy, którzy posiadają co najmniej tytuł licencjata.

Mamy bardzo bogatą ofertę studiów podyplomowych. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się kierunki związane z pedagogiką i psychologią. Oligofrenopedagogika, Surdopedagogika, Edukacja włączająca, czy Psychoonkologia – to tylko niektóre z opcji, na które mamy wielu chętnych, a miejsca kończą się szybko – dodaje rektor.

Zdjęcie: Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University

Pełna oferta uczelni 

Pełną ofertę studiów znaleźć można na stronie WSB-NLU. Jeśli jesteś zainteresowany studiowaniem, skontaktuj się z filią w Rzeszowie!

Rekrutacja na semestr letni właśnie wystartowała, a liczba miejsc na poszczególnych kierunkach jest ograniczona!

Kontakt z filią w Rzeszowie: Tel. +48 534 515 896

Adres email: wsbnlu.rzeszow.rekrutacja@gmail.com

Adres: ul. Paderewskiego 96, 35-328 Rzeszów

APLIKACJA PRZEZ STRONĘ: /psychotec.pl/wyzsza-szkola-biznesu/#!/rekrutacja

Inauguracja Roku Akademickiego WSB-NLU:

https://www.youtube.com/watch?v=MvDrIZNm9VU&

 

 

Reklama