Zdjęcie: Piotr Woroniec Jr / Rzeszów News

Deptak przy ul. 3 Maja, fontanna multimedialna czy Święto Paniagi –  takie zdjęcia z Rzeszowa będą mogli znaleźć turyści w popularnym serwisie booking.com, w którym można dokonać rezerwacji hotelu.

W serwisie booking.com będzie można nie tylko zarezerwować hotel w Rzeszowie, ale również pooglądać zdjęcia najciekawszych atrakcji stolicy Podkarpacia.

– Przekazaliśmy serwisowi booking. com nieodpłatnie zdjęcia  Rzeszowa, które zostaną umieszczone na stronie. Zachęcą one jeszcze bardziej turystów do tego, aby odwiedzać nasz region. Tym, którzy nie są jeszcze przekonani, czy przyjechać do Rzeszowa, czy wybrać inne miejsce, pomoże to w podjęciu decyzji – mówi Kamil Czyż, zastępca dyrektora Wydziału Promocji i Współpracy Międzynarodowej w rzeszowskim magistracie.

W pliku, który miasto przesłało do serwisu booking.com, znalazły się miejsca najbardziej reprezentacyjne, którymi przy różnych okazjach Rzeszów się chwali. Są to: deptak przy ul. 3 Maja, Podziemna Trasa Turystyczna, okrągła kładka oraz fontanna multimedialna. Nie zabrakło również fotografii z imprez takich jak Święto Paniagi czy Wschód Kultury – Europejski Stadio Kultury.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

– Przesyłając  nasze zdjęcia oraz współtworząc teksty mamy wpływ na to, co jest prezentowane w serwisie booking. com – uważa Czyż.

Na booking.com  można również znaleźć informacje na temat zabytków, które znajdują się w mieście, gdzie warto pójść na spacer, czy z jakiej restauracji skorzystać. Internauci dzielą się również swoimi opiniami na temat kuchni regionalnej oraz ogólnym wrażeniem, jaki wywarł na nich pobyt w stolicy Podkarpacia.

(jg)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama