Reklama

Szukając mieszkania dla siebie i swojej rodziny stoimy przed nie lada wyzwaniem. Istotna jest w tym przypadku lokalizacja, infrastruktura techniczna i drogowa oraz zagospodarowanie terenu wokół inwestycji. Szkoła, przedszkole i sprawna komunikacja miejska to dodatkowe zalety, na które warto zwrócić uwagę.

Planujesz zakup mieszkania?

Gdzie zatem szukać mieszkania, które spełnia wszystkie te założenia? Odpowiedzią może być nowa inwestycja firmy IBG Instalbudosiedle Słoneczne Zacisze w Kielanówce. Zaprojektowane z myślą o rodzinie i jej potrzebach, będzie idealnym wyborem.

Nowe mieszkania w Kielanówce

Osiedle Słoneczne Zacisze to kompleks pięciu budynków wielorodzinnych w niskiej zabudowie położonych na malowniczym zboczu w Kielanówce, z dala od głównej drogi i miejskich hałasów. Każdy z nich posiadać będzie garaż podziemny i cichobieżną windę oraz stację uzdatniania wody.

Jakie mieszkanie wybrać?

Dla rodziny polecamy wygodne lokum o powierzchni ok. 70 m2. Takie mieszkanie składa się z dwóch sypialni, salonu z aneksem kuchennym i ustawnego balkonu z ekspozycją południową. Jest również możliwość wydzielenia osobnej, jasnej kuchni. Dla bardziej wymagających w ofercie są również większe metraże.

mieszkanie 70 m2
mieszkanie 90 m2

Wśród mniejszych, dwupokojowych mieszkań każdy znajdzie coś odpowiadającego jego potrzebom. Jeśli zależy Ci na wygodnej przestrzeni z miejscem do przechowywania, wybierz 56 m2 z garderobą i dwoma balkonami. Dostępne są również mniejsze lokale ok. 50 m2, każdy z dużym balkonem, a także typowe kawalerki do 40m2.

Nie możesz się zdecydować? Doradcy w biurze sprzedaży pomogą Ci podjąć najlepszą decyzję. 

ibginvestment.pl/inwestycje/sloneczne-zacisze

mieszkanie 50 m2
mieszkanie 56 m2

Dlaczego warto?

Słoneczne Zacisze oferuje szeroki wachlarz metraży i układów, dzięki czemu każdy klient znajdzie swoje idealne mieszkanie. Ceny mieszkań wahają się od 6000 do 6700 zł/m2 i są niezależne od kondygnacji, na której chcesz zamieszkać. Do każdego mieszkania należy komórka lokatorska, możesz również dokupić miejsce w garażu podziemnym.  Naziemne miejsca postojowe pozostają bezpłatne. Nabywcy nie płacą też dodatkowo za balkony, zagospodarowanie terenu czy przyłącza.

IBG Instalbud to firma z 30 letnim doświadczeniem na rynku, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania i zadowolenie przyszłych mieszkańców.

Biuro sprzedaży:

Ul. Boya-Żeleńskiego 6A      Tel. 601 930 764

sprzedaz@ibgrupa.com        IBG Investment | Facebook

Reklama