Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się w Łańcucie.
W całej Polsce jest obecnie prawie 400 stacji Circle K. Teraz podróżni mogą zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji w Łańcucie, przy ulicy Podzwierzyniec 80. W sprzedaży są różne rodzaje paliw: miles 95, milesPLUS 95, miles Diesel, LPG i Adblue.
Na stacji są także myjnia, kompresor i odkurzacz, a dla kierowców ciężarówek stanowisko Truck Diesel. Stacja jest czynna przez całą dobę. Klienci mogą skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się kawy (tańsza o złotówkę z własnym kubkiem). .
Za zakupy zapłacicie też za pomocą aplikacji Circle K. Stację wyposażono w panele fotowoltaiczne, oświetlenie LED, urządzenia do zmniejszania zużycia prądu, w toaletach są ekobaterie, stacja prowadzi również selektywną zbiórkę odpadów.
(ram)
redakcja@rzeszow-news.pl
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.







![Dramatyczne starcie z prawami fizyki na łuku drogi. Kolejny wypadek motocyklisty [ZDJĘCIA] motocyklista](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/motocyklist-wypadl-z-drogi-03-218x150.jpg)


![Miłość, która ratuje świat. Wesołego Alleluja – mówi europoseł Bogdan Rzońca na Wielkanoc 2026 [WIDEO]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/Zyczenia-video-Bogdan-Rzonca-Wielkanoc-2026-218x150.jpg)






![Budowa S19 na Podkarpaciu zagrożona? Wykonawca zerwał kontrakt, GDDKiA zapowiada kroki prawne [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/04/s19-domaradz-iskrzynia-krosno-gddkia-218x150.jpg)
![Chmielnicki Sprint pod Rzeszowem. Każdy kierowca może wystartować, trwają zapisy [PROGRAM]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/chmielnicki-sprint2026-218x150.jpg)













![Wyjątkowy tunel w powiecie rzeszowskim objęty ochroną. To turystyczna perełka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/tunel-szklary1-218x150.jpg)












