Osiedla Carpatia w Rzeszowie to nowoczesna architektura, wysoki standard mieszkań i tylko 10 minut drogi do centrum miasta. Inwestycja zlokalizowana na lewym brzegu Wisłoka, została zaprojektowana z myślą przede wszystkim o tych, którzy są zarówno aktywni zawodowo, jak i lubią aktywnie spędzać czas.

Osiedle Carpatia powstaje przy ul. Żołnierzy 9 Dywizji Piechoty. Inwestycja to projekt Inżynierii Rzeszów S.A., firmy z dużym doświadczeniem w branży budowlanej, działającej na rynku od 1990 roku.

Jak informuje deweloper, wybór lokalizacji osiedla nie był przypadkowy. Zdecydowała bliskość miasta – tylko 10 minut drogi do centrum, doskonałe skomunikowanie z głównymi trasami wylotowymi z Rzeszowa oraz otaczająca przyroda. Takie połączenie daje idealne warunki do aktywnego trybu życia, a to właśnie z myślą o tych, którzy są zarówno aktywni zawodowo oraz lubią efektywnie spędzać czas, zaprojektowana została cała inwestycja. 

Osiedle Carpatia: Przestrzeń do odpoczynku i rekreacji

Osiedle Carpatia tworzyć będą dwa 18-kondygnacyjne wieżowce z podziemnym garażem i lokalami usługowymi oraz zespołem niższych budynków.

Architekci pracując nad koncepcją osiedla, tak zaplanowali przestrzeń pomiędzy budynkami, aby stworzyć lokatorom najlepsze możliwości do odpoczynku, sportu czy rekreacji. Docelowo wybudowane zostaną tam m.in. ścieżki spacerowe, siłownia plenerowa, plac zabaw, a nawet miejsca do poczytania książki.

Idealna lokalizacja na weekendowe wypady

Lokalizacja Carpatii jest również idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią weekendowe wypady. Osiedle jest bowiem doskonale skomunikowane z głównymi trasami wylotowymi z miasta – w kilka minut, bez stania w korkach, znajdziemy się na autostradzie, ekspresowej „S19” lub pomkniemy trasą w kierunku Bieszczad. Jeśli natomiast wybierzemy się w dalszą podróż, dojazd do lotniska w Jasionce zajmuje tylko 15 minut.

Świetna komunikacja i piękne widoki

Jeśli weźmiemy jeszcze pod uwagę najbliższe plany drogowców w tym rejonie czyli budowę kolejnego odcinka południowej obwodnicy Rzeszowa, która połączy al. Sikorskiego z ulicą Żołnierzy 9. Dywizji, będzie to prawdopodobnie najlepiej skomunikowane osiedle w mieście.

Przyszłych lokatorów, lokalizacja Carpatii, może skusić również z innego powodu – cały teren osiedla położony jest bowiem na wysokości około 240 m n.p.m czyli około 40 metrów ponad Rzeszowem. A to zapewnia piękne widoki.

Pierwszy będzie wieżowiec 

Pierwszy etap realizacji inwestycji, to budowa jednego z dwóch wieżowców (A1), w którym znajdzie się 160 mieszkań o bardzo zróżnicowanym metrażu – od nowocześnie zaprojektowanych kawalerek zaczynających się od 27 m kw. do 98-metrowych apartamentów. Wszystkie posiadać będą balkony lub obszerne tarasy, nawet do 40 m kw.

Budowa wieżowca A1 rozpoczęła się w maju ubiegłego roku, a obecne prace koncentrują się na ukończeniu dziewiątego piętra oraz układaniu instalacji w lokalach zlokalizowanych na wybudowanych już kondygnacjach.

Inwestor planuje przekazanie kluczy do wszystkich mieszkań w budynku do czerwca przyszłego roku.

Konkurencyjne ceny bez dodatkowych opłat

Cena za metr kw. waha się obecnie od 6400 do 6990 zł i uzależniona jest od wielkości mieszkania oraz piętra, na którym się ono znajduje. Przyszli właściciele mają też możliwość dokupienia komórki lokatorskiej oraz miejsca w naziemnym lub podziemnym garażu, ale niezależnie od tego, inwestor zapewnia również ogólnodostępne miejsca parkingowe na osiedlu.

Dodatkowym atutem jest fakt, iż kupujący nie ponoszą żadnych dodatkowych opłat za balkony czy loggie, opłat związanych z infrastrukturą zewnętrzną jak i przyłączami mediów, co nierzadko zdarza się przy inwestycjach deweloperskich. 

Stąd, mieszkania na osiedlu Carpatia, już dziś cieszą się dużym zainteresowaniem, 40 procent tych znajdujących się w wieżowcu A1, jest już sprzedana bądź objęta rezerwacją.

Nowoczesna architektura i wysoki standard

Wszystkie budynki Carpatii charakteryzuje nowoczesna architektura, czyli niesztampowe, ciekawe bryły oraz wysoki standard mieszkań.

Inwestor – Inżynieria Rzeszów – ma na swoim koncie szereg inwestycji budowlanych zrealizowanych na terenie całej Polski. Od początku istnienia firma zyskuje dobre opinie inwestorów z sektora publicznego jak i prywatnego, gwarantując satysfakcję, co z kolei sprzyja pozyskiwaniu nowych kontraktów.

Więcej informacji znajdziecie tutaj: osiedlecarpatia.pl

Biuro sprzedaży: Inżynieria Rzeszów S.A.

ul. Podkarpacka 59 a, 35-082 Rzeszów

Tel: 663 992 032

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama