Zdjęcie: Pixabay

Otrzymałaś/eś książkę, a nie lubisz czytać? Otrzymałaś/eś kosmetyki, których np. zapach czy skład ci nie odpowiada? Przekaż je domom dziecka i domom pomocy społecznej na Podkarpaciu.  

Zbiórkę nietrafionych prezentów świąteczno-noworocznych organizuje Dzikie Dobro – Społeczne Centrum Pomocy przy Fundacji Będzie Dziko w Rzeszowie. 

„Jeżeli otrzymałaś/eś książkę, a nie lubisz czytać, jeżeli otrzymałaś/eś kosmetyki, których np. zapach czy skład Ci nie odpowiada, jeżeli otrzymałaś/eś sweter w kolorze zielonym, a nie lubisz takiego nosić, jeżeli otrzymałaś/eś sprzęt AGD lub RTV, a jest Ci zbędny – przekaż go osobom potrzebującym” – zachęca do udziału w akcji Fundacja Będzie Dziko.

Nietrafione prezenty można przekazywać do punktu zbiórki, który udostępniła drukarnia Maddruk przy ul. Kochanowskiego 18 w Rzeszowie – od poniedziałku do czwartku od 10:00 do 18:00, w piątki od 10:00 do 16:00. Nowym punktem, w którym można zostawić podarunki, jest restauracja Kuk Nuk przy ulicy Matejki 4. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Można też zadzwonić pod numer 603 207 287, a wolontariusz fundacji odbierze nietrafione prezenty. Fundacja prosi o rzeczy nowe (używane tylko w celu testowania). „Na rzeczy używane przyjdzie jeszcze czas przy okazji innej zbiórki” – wyjaśnia Fundacja Będzie Dziko.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama