Pan Materac

Jak co roku w styczniu w salonach Pan Materac wiele produktów do sypialni w niezwykle atrakcyjnych cenach! Noworoczne wietrzenie magazynów to idealna okazja do zakupu materaca, łóżka lub akcesoriów do sypialni w obniżonych cenach. Przyjdź do salonów Pan Materac w Rzeszowie i skorzystaj z rabatów!

Noworoczne wietrzenie magazynów w salonach Pan Materac!

Noworoczne obniżki cen na materace, łóżka i akcesoria do sypialni w salonach Pan Materac w Rzeszowie! Podczas akcji „Noworoczne wietrzenie magazynów” wiele produktów dostępnych w niezwykle atrakcyjnych cenach – rabatami objęte zostały wybrane produkty z ekspozycji salonów Pan Materac.

Materace i łóżka z ekspozycji to pełno wartościowe produkty z niewielkimi defektami w postaci plamek, lekkich zabrudzeń lub naciągnięć pokrowca – dokładne informacje w salonach lub kartach produktowych w sklepie internetowym.

W ofercie dostępne są wybrane produkty od takich producentów Hilding, Janpol, Mollyflex, Sembella, Pan Materac, New Elegance, Ekodom czy New Design.

Produkty objęte produktami dostępne również na www.panmaterac.pl/outlet-25

Promocje obowiązują w dniach 01-31.01.2023 r. w salonach Pan Materac w Rzeszowie!

Nie czekaj, odwiedź salony Pan Materac, skorzystaj z porad doradców i wybierz do swojej sypialni wygodny i komfortowy materac do spania.

Lokalizacja salonów Pan Materac w Rzeszowie:

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-21

Galeria NOVA

ul. Rejtana 67 35-959 Rzeszów

tel.: 887 272 183

e-mail: rzeszow2@panmaterac.pl

www.panmaterac.pl/c/pan-materac-rzeszow-20

ul. Wyzwolenia 2

35-501 Rzeszów

tel.: 530 062 435

e-mail: rzeszow1@panmaterac.pl

Zapraszamy!

 

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama