Zdjęcie: Materiały kina Zorza
Reklama

30 sekund – tyle trwa zakup biletu na film w biletomacie, który od kilku dni stoi w rzeszowskim kinie Zorza. Nowe urządzenie ma rozładować kolejki przed seansami.

Kino Zorza idzie z duchem czasu. Tym razem kinomanom, oprócz ciekawego repertuaru, postanowiło zaserwować… biletomat, by ułatwić widzom zakup biletów na seanse filmowe.

– To pierwszy kinowy biletomat w Rzeszowie – chwali się nowym nabytkiem Katarzyna Kazanecka z kina Zorza. – Teraz osoby, które chcą zapłacić za bilet kartą, nie muszą już czekać przy kasie – mogą to zrobić przy pomocy tego urządzenia – dodaje.

Biletomat jest bardzo prosty w obsłudze. Dzięki niemu można odebrać zaplanowaną wcześniej przez internet lub telefon rezerwację – wystarczy zapamiętać jej numer. – Na ekranie biletomatu wyświetli się okienko, w którym należy wpisać cztery ostatnie cyfry rezerwacji. I dalej postępować zgodnie z poleceniami na ekranie – wyjaśnia Kazanecka. 

W biletomacie można kupić także bilet bez wcześniejszej rezerwacji miejsca. Wówczas na ekranie urządzenia pojawi się plan sali kina Zorza oraz miejsca do wyboru. – Zakup takiego biletu zajmuje dosłownie 30 sekund – tłumaczy Katarzyna Kazanecka. 

(oprac. jg)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: