Zdjęcie: Agencja Reklamowa Bogaczewicz
Reklama

W internecie bije rekordy popularności nowy film promujący stolicę Podkarpacia. Do środy zanotował już ponad 100 tysięcy wyświetleń. 

Nowy film ma promować Rzeszów wśród potencjalnych inwestorów. Powstał w dwóch wersjach językowych i zawiera ponad 60 lokalizacji w wybranych miejscach stolicy Podkarpacia. Niespełna 10-minutowy spot zawiera informacje na temat przemysłu, strefy ekonomicznej Rzeszów-Dworzysko, otoczenia biznesowego oraz jakości życia w mieście.

Co ciekawe, w filmie jest też… kolejka nadziemna, której w Rzeszowie nie ma, a jest wielkim, póki co, niespełnionym marzeniem prezydenta Tadeusza Ferenca. Na filmie zaznaczono, że to tylko wizualizacja. To nie pierwszy raz, gdy monorail występuje na materiałach z udziałem Tadeusza Ferenca. Tak też było cztery lata w jego spocie wyborczym.  

Tadeusz Ferenc także wystąpił w najnowszym filmie promującym Rzeszów i wraz z Markiem Dareckim, prezesem Pratt & Whitney Rzeszów zachęcają do inwestycji w mieście. 

– Dodatkowym atutem filmu jest wykorzystanie zaawansowanej technologii rejestracji obrazu 6K. Szczególnie możemy to zobaczyć przy ujęciach z drona, gdzie miasto widziane jest po zmroku – podkreśla Małgorzata Warzocha z rzeszowskiej Agencji Reklamowej Bogaczewicz, która wyprodukowała film.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

36 KOMENTARZE

 1. No nie ja bym stwierdził że drogi jak nie 20 lat temu a 40 –
  bo fakt zrobiono to czy tamto ale to nie niest pokończone i nie tworzy jednolitego systemu jak krwioobieg w organiźmie
  A kolejka no pomarzyc można dobrze że nie ma jeszcze akcji ;
  Przesiadamy sie na ” latające dywany ” O !

  Korki znikną
  – no ja nam taką wizje latające dywany w mieście innowacji to by była rewelacja CO ?

 2. No ja bym jeszcze pokazal super psełdo ulice Zygmunta Starego
  ( wilkowyja – południe ) co czeka na remont ( brak odpowiedniej jezdni – szerokości ,trotuarów ,lamp ) uwaga ; 41 lat
  o i to jest to !
  Ale o tym w super filmie nic ,cisza ani mru – mru

  Czy kolejna ulica której nie pokazano obok tej wymienionej tj warnenczyka zrobiona w okresie ( 2004-2005 ) ake tylko na odcinku 800 metrów a reszta czeka już 14 lat i to samo nie dokręcono kadru i z tej ulicy.
  Czyli klasyczny przykład jak za Gomułki czy Gierka : nic nowego .

 3. Podoba mi sie stwierdzenie – jest perfekcyjne ;
  Monitorowanie ,śledzenie, obserwowanie, sprawdzanie tego wszystkiego co robią 24 na 24
  Tych co siedzą na złotych taboretach i podejmują wszelkie decyzje dotyczące Suwerena jest bezwzględnie potrzebne i konieczne i zasadne.
  Potrzebne – wymagane – i istotne abyśmy sie znowu nie obudzili i stwierdzili ze nas Suwerena zrobiono kolejny raz w ciula – dlatego lepiej dmuchać na zimne zawczasu bo tu nie ma co polemizowac tylko ” gnieść tą żabe” bo stracimy ; palec, dłoń ,ręke itd. : O !

 4. Ludzie, co z wami !!!
  To jest film promocyjny, który jak sama nazwa wskazuje ma promować Rzeszów i obszar wokół.
  Oczywiste jest, że w takich filmach nie mówi się o porażkach, nieudanych inwestycjach, opóźnieniach, wadach itd. Podczas rozmowy o pracę też każdy mówi o swoich zaletach a nie co spartolił w poprzedniej pracy, bo chce jak najlepiej wypaść przed pracodawcą, Taka sama zasada jest w przypadku ofert dla inwestorów. Nie jestem zwolennikiem Ferenca, ale Rzeszów to nie tylko On. W takich miastach jak Dubaj, Singapur itp. też są nieudane inwestycje, ale do nas rzadko takie informacje docierają bo tam ludzie dbają o dobry wizerunek.
  P.S. Skąd redakcja wzięła informację o 100 tyś. wyświetleń ?

 5. Dajcie spokój z tymi korkami. Może około 7 i 15 w paru miejscach jest odrobinę więcej samochodów, poza tymi godzinami jeździ się płynnie.
  Ale to nie zasługa Ferenca, lecz tego że Rzeszów to niewielkie miasto.

 6. Łżesz rusałko. Na yt występuje tylko raz i jest zdecydowanie najpopularniejszą platformą tego typu pozwalającą obiektywnie podać liczbę odtworzeń.

  Tekst o 100k ma za zadanie podbić zainteresowanie. Kant krótko mówiąc.

 7. Apel mam: Malkontenci, Hejterzy, Trolle i inne takie – PRECZ !
  “Obiektywni i Merytoryczni” – zostać, pilnować władzę i komentować ! 🙂

 8. No i co się dziwicie . Stary człowiek to jak małe dziecko. Marzy o swoich zabawkach i własnej piaskownicy. Niestety tak to już jest. A fakty są takie S 19 może powstanie do 2025 roku między Barwinkiem a Janowem Lubelskim , kolejka nigdy nie powstanie , korki nie znikną bo nie buduje się nowych ciągów komunikacyjnych ( planowanie obwodnicy południowej nie zmniejszy korków w centrum miasta ) . No ale Ferenc został wybrany na prezydenta miasta i przez najbliższych 5 latach prawdopodobnie nic się nie polepszy na lepiej. Pozdrawiam

 9. Ale klamstwa propaganda jak tvp szkoda ze nie pokazali jakie mamy piekne lodowisko aqaparki baseny stadiony I korki gigant 24h najwieksze w Polsce dr hc Dziadziu chyba nie wie co robi I mowi

 10. A ile “miasto” zapłaciło za ten film?
  Prosimy o odpowiedź!

  P.S. 11.000 to nie 100.000 wyświetleń a tym bardziej żaden rekord (chyba że sami nabijacie), artykuł chyba pisany przez Grażynę lat 63 z magistratu, która nie wie co to 4k ani “wyświetlenia” ;P

 11. Brakuje mi tu prezentacji jak wyglada ruch na ulicach po godzinie 15 a tu jeszcze muwia ze coraz wiecej ludzi przybywa. Miasto sie rozbudowuje a drogi jak 20 lat temu a Tadzio marzy o kolejce……

 12. To prawda. Po ukończeniu Via Carpatii Rzeszów będzie tak znaczacym miastem jak Lwów w okresie międzywojennyn 2 Rzeczpospolitej. Kraków niczym Oświęcim czy Częstochowa będzie bardziej dla turystów a tu w Rzeszowie będą ludzie szukać pracy.

  Pod koniec wieku Rzeszów będzie liczniejszy jak Kraków.

Comments are closed.