Zapowiada się, że tuż przy rzeszowskiej starówce pojawi się wysokiej klasy klub muzyczny. Sądząc po opiniach obcokrajowców odwiedzających miasto wyraźnie brakowało takiego miejsca. 
 
LOFF zapowiada się dość wyjątkowo, ponieważ ma się wyłamywać z prostej definicji klubu. Charakteryzować go będzie duch lokali z różnych stron świata. Mieszać się tam mają style i gatunki muzyczne, ale także środowiska.
 
 
Lokal szykowany jest przy ul. Słowackiego 16 (w Pasażu Rzeszów). To zaledwie kilkadziesiąt metrów od rzeszowskiej starówki. Według pomysłodawców miejsce ma wyznaczać nowe standardy klubów na Podkarpaciu, ale także w Polsce. 
 
Nie wiadomo jeszcze, jak będzie wyglądać wnętrze lokalu, ale ma być wyjątkowe – jak zapowiadają pomysłodawcy. Wiemy za to już, jak wyglądają okna, które wyklejono w 19 czerwca br. (środa). 
 
 

Hasło klubu jest grą słów nawiązującą do słynnej piosenki The Beatles skomponowanej przez Johna Lennona – „All you need is LOFF…”

Zapewne więcej informacji pojawi się już wkrótce na profilach social mediowych klubu. Zainteresowani mogą je polubić już od teraz: INSTAGRAM i FACEBOOK

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama