Zdjęcie: Pixabay

Łączy lokalne firmy z pracownikami z regionu, umożliwia bezpłatne publikowanie ofert. W Rzeszowie powstał nowy portal rynku pracy: ePraceo.pl.

Podkarpacki portal ePraceo.pl oferuje kandydatom platformę do poszukiwania pracy w regionie, a pracodawcom szybkie dodawanie ogłoszeń, wygodny panel zarządzania aplikacjami i możliwość dotarcia z ofertą do osób chcących pracować stacjonarnie.

– Każde ogłoszenie dociera do szerokiego grona odbiorców, którzy codziennie odwiedzają serwis oraz stronę i grupy na Facebooku, gdzie oferty są promowane w prawie 40-tysięcznej społeczności – mówi Katarzyna Bednarz, menedżer ds. promocji w ePraceo.pl.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Dzięki ePraceo.pl pracodawcy i osoby poszukujące pracy mają dostęp do lokalnej bazy ofert z różnych branż i sektorów z całego Podkarpacia. 

Każde ogłoszenie jest weryfikowane przed opublikowaniem. Kandydaci mają pewność, że oferty, na jakie aplikują pochodzą od realnych firm, a ich dane trafiają bezpośrednio do rekruterów. Cały więc proces rekrutacyjny jest bezpieczny, przejrzysty i efektywny.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama