Zdjęcie: Pixabay

Techniki argumentacji, świadome podejmowanie decyzji, wykrywanie manipulacji – tego dowiecie się podczas kursu online „O decydowaniu dobrym, a nawet lepszym!”. Do udziału w nim zachęca Rzeszowski Dom Kultury.

Ponad połowa Polaków bierze udział w popularnej grze LOTTO. Szanse na główną wygraną są mniejsze niż na zostanie trafionym przez meteoryt. Dlaczego zatem tak chętnie inwestujemy w kupony, a nie wykupimy ubezpieczenia od uderzenia przez ciało niebieskie?

Na te pytania i wiele innych odpowiedź znajdziecie na kursie dla dorosłych „O decydowaniu dobrym, a nawet lepszym!”. Poznacie techniki argumentacji, nauczycie się świadomiej podejmować decyzje i dowiecie się, jak wykrywać manipulacje podczas dyskusji.

Kurs poprowadzi Wojciech Rutkiewicz, nauczyciel, filozof i bioetyk, który jest współpracownikiem Wydziału Filozofii Uniwersytetu Warszawskiego. Rutkiewicz prowadził m.in. zajęcia z logiki oraz z przygotowania metodycznego i dydaktycznego nauczycieli.

Rzeszowski Dom Kultury do udziału w kursie zaprasza m.in. właścicieli oraz kierowników firm, przedstawicieli handlowych, marketingowców, dyrektorów szkół, nauczycieli, urzędników oraz studentów. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Kurs będzie prowadzony w formie cyklu 15 spotkań online trwających po 90 minut każde. Zajęcia będą się odbywać co środę – od 24 marca do 30 czerwca (dostępne dwa terminy godzinowe – 17:00-18:30 oraz 18:30-20:00).

Udział w kursie jest płatny – 125 zł od osoby. Uczestnicy przynajmniej 80 procent spotkań otrzymają certyfikat potwierdzający ukończenie kursu. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność wpłat. Zapisy trwają do 16 marca. 

Regulamin oraz kartę zgłoszenia znajdziecie na stronie www.rdk.rzeszow.pl.

Fot. Wojciechrutkiewicz.pl

(ram)

redakacja@rzeszow-news.pl

Reklama