Zdjęcie: Pixabay
Reklama

Jak radzić sobie w 2018 roku w nowej rzeczywistości księgowo-finansowej i prawnej? Tego dowiedzą się przedsiębiorcy podczas II edycji konferencji Prawo i Podatki, która w poniedziałek (11 grudnia) odbędzie się w G2A Arena w Jasionce koło Rzeszowa. Wstęp bezpłatny.

W 2018 r. wchodzi w życie wiele zmian w obszarze podatków oraz w prawie ochrony danych osobowych. To ostatni moment, kiedy można się na nie przygotować. Możliwe, że w 2018 r. wprowadzone zostaną chociażby split payments, czyli mechanizm podzielonej płatności, który wzbudza mnóstwo pytań i wątpliwości. Zapowiadane zmiany będą dotyczyć zarówno osób prowadzących działalność gospodarczą, jak i spółek prawa handlowego.

Istotne jest, że w przypadku naruszenia niektórych, nowo wprowadzonych rozwiązań prawnych, grożą kary finansowe. Podczas poniedziałkowej konferencji Prawo i Podatki w G2A Arena w Jasionce będzie można się dowiedzieć o nadchodzących modyfikacjach, co pozwoli uniknąć zarówno błędów jak i konsekwencji finansowych.

Organizatorzy konferencji odpowiedzą na pytania, jak radzić sobie w nowej rzeczywistości księgowo-finansowej i prawnej. Konferencję organizuje G2A Arena we współpracy z renomowanymi kancelariami prawnymi i podatkowymi. Jest ona skierowana przede wszystkim do osób decyzyjnych w małych i średnich przedsiębiorstwach.

Wstęp na konferencję jest bezpłatny. Wystarczy zainwestować jedynie swój czas. Aby zapisać się na listę uczestników, należy wypełnić formularz dostępny na stronie prawoipodatki2.evenea.pl

AGENDA KONFERENCJI:

8:30 – 9:00 rejestracja

9:00 – 10:00 „Dobre Praktyki VAT i split payments” – prowadzi Adwokat Piotr Świstak z kancelarii prawno-podatkowej AXELO

10:00 – 10:15 przerwa kawowa

10:15 – 11:15 „Sukcesja z sukcesem: dziedziczenie działalności gospodarczej – nowe rozwiązania prawne i biznesowe” – prowadzą: Adwokat Grzegorz Pobożniak, Partner oraz Aplikant Adwokacki Tomasz Sowa, Associate z kancelarii Kubas Kos Gałkowski

11:15 – 11:30 przerwa kawowa

11:30 – 13:00 „#Ready4RODO – nadchodzące zmiany w prawie ochrony danych osobowych” – prowadzą Adwokat Michał Tuszyński oraz Radca Prawny Piotr Czajka z kancelarii prawno-podatkowej AXELO.

Zdjęcie: Materiały organizatorów

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama