Reklama


Do pracy zdalnej, do nauki, do rozrywki i na wakacyjny relaks – szybki internet przyda się w każdym domu i telefonie. Tym bardziej, że można teraz zapewnić sobie komfortowe łącze oraz nowoczesny sprzęt w promocyjnej cenie. Mieszkańcy Rzeszowa, przy zakupie Orange Love, otrzymają smartfon OPPO A15 w prezencie za symboliczną złotówkę.

Czym jest Orange Love?

Orange Love to pakiet usług domowych: mobilnych zawierający internet i abonament komórkowy (nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y plus paczki gigabajtów). Do tego można dobrać opcję z telewizją i zdecydować się na określone kanały (filmowe lub sportowe itd.) – nawet ponad 100 programów. Taką formę od lat bardzo chwalą sobie użytkownicy operatora. A łączenie kilku usług w jeden rachunek to nie tylko wygodne rozwiązanie, ale i oszczędność – nawet 720 złotych! 

 

 

Decydując się na Orange Love na 24 miesiące lub podpisując na to swoją kolejną umowę – w okresie od maja do końca lipca, lub do wyczerpania zapasów, klienci otrzymają smartfon OPPO A15 (o wartości ok 600 złotych), by móc korzystać z benefitów również na swoim nowym telefonie. Model ten wyróżnia się dobrym aparatem fotograficznym, bazującym na sztucznej inteligencji i ułatwiającym robienie selfie. Posiada też m.in. wydajną baterię – z trybem oszczędzania energii oraz jasny ekran, chroniący oczy.

Szybki internet i filmowe atrakcje

W pakietach Orange Love dostępny jest światłowód i najnowszy na rynku modem Funbox 6 z ultraszybką technologią Wi-Fi 6. Oznacza to, że zapewniamy sobie dostęp do stałego  internetu, z którego naraz może korzystać wiele sprzętów. To też gwarancja lepszego zasięgu (pionowa obudowa z ekologicznych materiałów i 7 anten w środku), płynnego przepływu danych, rozmów i wideokonferencji bez zakłóceń, a co najważniejsze – bezpieczeństwa. A to za sprawą Cybertarczy w pakiecie. Wszystko można wygodnie obsługiwać poprzez aplikację. Montażem modemu (dostosowanego zarówno do małych mieszkań, dużych domów czy niewymiarowych pomieszczeniach) zajmą się bezpłatnie technicy Orange. Światłowód będzie dobrym rozwiązaniem nie tylko dla rodzin, ale i dla pracowników.

 

 

Dodatkowo wybierając Orange Love można też przetestować HBO (z kinowymi hitami i najnowszymi serialami) przez 6 miesięcy bez opłat. A po zalogowaniu się do aplikacji Mój Orange – klienci Love Standard mogą zyskać nawet 3 razy więcej gigabajtów. Same korzyści.

Szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej, na infolinii i u lokalnych konsultantów w salonach – zlokalizowanych w Centrach Handlowych: bi1, E.Leclerc, Galeria Rzeszów i Millenium Hall.

Więcej: Orange LoveFunbox 6TelewizorHBO, OPPO

Reklama