Oberwanie chmury nad Rzeszowem. Samochody pod wodą [VIDEO]

5
Reklama

W niedzielę rano mieszkańców Rzeszowa “przywitała” ściana deszczu. Nad miastem przechodzi burza, której towarzyszą obfite opady deszczu. Na ulicy Okulickiego kierowcy byli zmuszeni nawracać. Zdjęcie i video otrzymaliśmy od naszych Czytelników. 

 

 

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ:

5 KOMENTARZE

  1. Podkreslam : kanalizacja deszczowa była robiona oszczędnościowo ( chodzi o średnice rur) projektant z dyplom
    chyba za jajka nie przewidział że w 2018 bedą oberwania chmur nad miastem ponadto czy ktoś widział aby sukcesywnie ulica po ulica od czasu do czasu było czyszczenie kanalizacji pod cosnieniem i wysysanie szlamu i innego syfu co tam jest od lat : raz widziałem taką kompleksową akcje w Rzeszowie w latach 60-tych jak po nawałnicy stala woda na ul Staszuca a nawet pozalewało piwnice w blikach – było wtedy generalne czyszczenie a nawet wymiana wpustów z runiem z bloków do kanalizacji p.deszczowej
    A rezaz co ? – no nic nie robią a potem kwik ! że pada ; O

  2. Pani Krystyna Koniuch z MZD Rzeszów tłumaczyła że wysokie krawężnki na przejazdach rowerowych mają za zadanie odbijać fale tsunami do studzienek przeciw-powodziowych i że celowo są tak zaprojektowane pomimo że przepisy mówią max 1cm wysokości – teraz rozumiem co miała na myśli (y)

  3. Trzeba uważać gdzie się parkuje, woda powyżej połowy kół jest już grozna bo najzwyczajniej przez różne kanaliki wdziera się do srodka.

  4. Przynajmniej raz się przydały te zapadnięte na całej długości Okulickiego studzienki, można powiedzieć, że sukces Ratusza.

Comments are closed.