Oberwanie chmury nad Rzeszowem. Samochody pod wodą [VIDEO]

5
Reklama

W niedzielę rano mieszkańców Rzeszowa “przywitała” ściana deszczu. Nad miastem przechodzi burza, której towarzyszą obfite opady deszczu. Na ulicy Okulickiego kierowcy byli zmuszeni nawracać. Zdjęcie i video otrzymaliśmy od naszych Czytelników. 

 

 

redakcja@rzeszow-news.pl

 

Reklama

5 KOMENTARZE

  1. Podkreslam : kanalizacja deszczowa była robiona oszczędnościowo ( chodzi o średnice rur) projektant z dyplom
    chyba za jajka nie przewidział że w 2018 bedą oberwania chmur nad miastem ponadto czy ktoś widział aby sukcesywnie ulica po ulica od czasu do czasu było czyszczenie kanalizacji pod cosnieniem i wysysanie szlamu i innego syfu co tam jest od lat : raz widziałem taką kompleksową akcje w Rzeszowie w latach 60-tych jak po nawałnicy stala woda na ul Staszuca a nawet pozalewało piwnice w blikach – było wtedy generalne czyszczenie a nawet wymiana wpustów z runiem z bloków do kanalizacji p.deszczowej
    A rezaz co ? – no nic nie robią a potem kwik ! że pada ; O

  2. Pani Krystyna Koniuch z MZD Rzeszów tłumaczyła że wysokie krawężnki na przejazdach rowerowych mają za zadanie odbijać fale tsunami do studzienek przeciw-powodziowych i że celowo są tak zaprojektowane pomimo że przepisy mówią max 1cm wysokości – teraz rozumiem co miała na myśli (y)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ