Oblał mężczyznę żrącą substancją. Sprawca związany z Rzeszowem? [VIDEO, FOTO]

0
Reklama

Policja poszukuje mężczyzny, który 20 marca 2017 roku w centrum Szczecina oblał żrącym kwasem jednego z mieszkańców. Policja podejrzewa, że sprawca może pochodzić z Rzeszowa.

 

Sprawca jest poszukiwany przez funkcjonariuszy Centralnego Biura Śledczego Policji w Szczecinie. Do zdarzenia doszło przy ulicy Obrońców Stalingradu (obecnie ul. Edmunda Bałuki). Nieznany dotychczas mężczyzna próbował zabić mieszkańca Szczecina, oblewając jego twarz i ciało roztworem stężonego kwasu siarkowego.

Kamery monitoringu zarejestrowały sylwetkę mężczyzny podejrzewanego o to przestępstwo. – Podejrzewamy, że sprawcą może być osoba pochodząca z Rzeszowa – mówią nam policjanci szczecińskiego CBŚP, którzy apelują o pomoc do świadków zdarzenia oraz osób, które rozpoznają mężczyznę na zdjęciach. 

Policja zapewnia anonimowość. Można się kontaktować przez całą dobę z prowadzącym śledztwo w tej sprawie, tel. 504 316 057. Można również dzwonić na numery alarmowe: 112 i 997 lub do szczecińskiego CBŚP od godz. 7:30 do 15:30, tel. (91) 821 68 10.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: