Zdjęcie: Policja.pl

Rzeszowscy kryminalni poszukują 49-letniego Rocco Nicosia. Obywatel Włoch, który ostatnio mieszkał w Rzeszowie, zaginął 1 października br.

Jak w poniedziałek poinformował nadkom. Adam Szeląg, rzecznik rzeszowskiej policji, Rocco Nicosia 1 października zadzwonił do znajomej. Powiedział jej, że wybiera się na spotkanie z adwokatem. Od tamtej pory słuch o 49-latku zaginął. Włoch nie odbiera telefonu, ze swojego mieszkania w Rzeszowie zabrał część swoich rzeczy osobistych. 

Rocco Nicosia poszukują funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. Mężczyzna ma 175 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, jest łysy, na twarzy ma lekki zarost, oczy brązowe, nie ma dwóch „jedynek” w dolnej szczęce. Na prawym przedramieniu ma czarne tatuaże – tribal i imiona Chiara i Noemi. W uszach ma kolczyki.

Rocco Nicosia był ubrany w granatową kurtkę pikowaną do pasa, czarne skórzane buty z białymi sznurowadłami.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

Osoby, które widziały Rocco Nicosia, znają jego miejsce pobytu lub mają informacje, które pomogą w odnalezieniu Włocha, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami KMP w Rzeszowie, tel. 47 82 132 24 albo 47 82 133 10 lub tel. alarmowy – 112.

Fot. Komenda Miejska Policji w Rzeszowie. Na zdjęciu Rocco Nicos

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama