Reklama

Od czwartku (29 maja) od godz. 22:00 do godz. 4:00 w piątek (30 maja) będzie zamknięta droga krajowa nr 4 w Klęczanach. Utrudnienia związane są z pracami przy demontażu przęsła wiaduktu kolejowego i montażem nowych elementów.

Prace będą wykonywane pod torem kolejowym relacji Sędziszów Małopolski – Trzciana. To część modernizacji linii kolejowej E30 Kraków – Rzeszów. Na czas prowadzenia robót wyznaczone i oznakowane zostaną objazdy dla samochodów osobowych i ciężarowych.

Dla samochodów do 15 ton pojazdy jadące od strony Rzeszowa będą kierowane przed Klęczanami na drogę powiatową przez miejscowości Dąbrowa, Będziemyśl, Olchowa i Przedmieście Sędziszowskie.

Reklama

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Pojazdy o masie powyżej 15 t będą prowadzone od strony Rzeszowa przez węzeł Świlcza na S19 do węzła Rzeszów Zachód i dalej na autostradę A4. Następnie poprzez węzeł Dębica Wschód będą kierowane do połączenia z drogą krajową nr 4 w miejscowości Zawada.

Na czas zamknięcia drogi ruchem kierować będą uprawnieni pracownicy firmy prowadzącej remont. Policja i Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad apelują do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz szczególną uwagę na oznakowanie i zmienioną organizację ruchu.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama