Zdjęcie: Pixabay

Wielkie otwarcie salonu Empik z atrakcyjnymi promocjami, dziecięca strefa gier, strefa sportowa, rekreacyjna i plastyczna, animacje taneczne oraz pokaz mody dla dzieci. Od piątku do niedzieli „Back to School” w CH Plaza Rzeszów.

Imprezę z okazji powrotu do szkoły rozpocznie w piątek (27 sierpnia) otwarcie nowego salonu Empik, który przez wiele lat był najemcą Plazy. Po kilkuletniej przerwie Empik wrócił. Nowoczesny salon zajmuje blisko 250 m kw. Znajduje się na parterze. Na otwarcie Empiku przygotowano wiele atrakcji i promocji m.in. 20-procentowy rabat na książki i płyty.

W piątek rozpocznie się również konkurs, w którym wygrać można wyprawkę szkolną dla swojego dziecka. Łączna pula nagród to ponad 6 tys. zł. Aby wziąć udział w zabawie, należy od piątku do niedzieli (27-29 sierpnia) zrobić zakupy w Plazie za minimum 100 zł. Paragony będą upoważniały do wzięcia udziału w quizie edukacyjnym.

– Wygrają klienci, którzy najszybciej udzielą prawidłowych odpowiedzi na konkursowe pytania. Finał akcji i wręczenia nagród zaplanowano w niedzielę, 29 sierpnia, o godzinie 18:00 – informuje dział marketingu rzeszowskiej Plazy. 

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Większość atrakcji dla najmłodszych Plaza zaplanowała na niedzielę. Od 10:00 dzieci będą mogły zagrać w gry planszowe i edukacyjne. W specjalnej strefie dla dzieci będą także animacje sportowe, taneczne, plastyczne i kreatywne. „Back to School” zakończy pokaz mody o 17:00 przygotowany przez działające w Plazie sklepy Sinsay, Smyk i Decathlon.

Szczegóły imprezy, program i regulamin konkursu znajdziecie na www.plazarzeszow.pl oraz na www.facebook.com/PlazaRzeszow.

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama