Polskie Radio Rzeszów w sobotę (27 czerwca) rusza ze stałą wakacyjną audycją „Biwak z Radiem Rzeszów”. W tym roku hasłem wiodącym jest „Pole namiotowe 25”, ponieważ to już 25. jubileuszowa edycja tego letniego programu nadawanego od 1991 r.

W tym sezonie przewidziano mnóstwo audycji plenerowych: początek z rzeszowskiego Europejskiego Stadionu Kultury, potem programy m.in. nad Jeziorami Solińskim i Tarnobrzeskim, na Roztoczu, z lasów na północy i na południu regionu oraz z wielu festiwali: w Gorajcu, Zdyni, Krośnie, Trzcinicy, Baranowie, Lutowiskach, Cieszanowie i Cisnej.

– W tym roku w Biwaku proponujemy kilka konkursów antenowych i internetowych z nagrodą główną w postaci wycieczki do Grecji. W czasie wakacji aktywni słuchacze otrzymają specjalne biwakowe koszulki, a zwycięzcy – konkursów weekendy wypoczynkowe w karpackich gospodarstwach agroturystycznych, plecaki, śpiwory, a także bilety lotnicze. Wybierzemy też Przebój dwudziestu pięciu Biwaków – zapowiada Roman Adamski, szef Biwaka 2015.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

W związku z 100. rocznicą urodzin Tadeusza Kantora – Biwak odwiedzi kilka polskich i europejskich miast (np. Kraków, Florencja, Paryż), w których tworzył ten wywodzący się z Podkarpacia wybitny reformator teatru.

„Biwak z Radiem Rzeszów” emitowany będzie codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach 9:00-12:00.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama