We wtorek (1 kwietnia) Skanska rozpocznie przebudowę ul. Naruszewicza wraz z ważnym rzeszowskim skrzyżowaniem ulic Naruszewicza i Targowej. Kierowców czekają utrudnienia.

We wtorek rozpoczną się prace drogowe związane z wykonaniem nowej nawierzchni. Prace potrwają do trzech tygodni i będą się wiązały z utrudnieniami dla kierowców – ruch samochodowy zostanie utrzymany na czas wykonywania robót, jednak będzie się on odbywał przy czasowych zamknięciach poszczególnych pasów ruchu, koniecznych dla wykonania prac budowlanych.

– W pierwszej kolejności dokonamy przebudowy istniejących chodników, sfrezowana zostanie istniejąca nawierzchnia na tarczy skrzyżowania Targowej z Naruszewicza i ulicy Naruszewicza, a następnie po około tygodniu rozpoczniemy układanie nowej nawierzchni jezdni. Początek prac nawierzchniowych jest zaplanowany na 7 kwietnia – prace te potrwają ok. dwóch tygodni – poinformowała Iwona Walczak z firmy Skanska.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - Google NewsObserwuj nas na Google News!

Skanska wykonuje inwestycję na zlecenie Miejskiego Zarządu Dróg w Rzeszowie. Kierowcy proszeni są o ostrożną i bezpieczną jazdę oraz szczególną uwagę w rejonie prowadzonych przez firmę prac.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama