Zdjęcie: Materiały prasowe

9 specjalnie przygotowanych sal, ściśle określone zasady wejścia do budynków, wyliczone ilości miejsc i zajęcia dla ostatnich roczników – tak wygląda pierwszy etap powrotu do zajęć dydaktycznych w WSPiA Rzeszowskiej Szkole Wyższej.

„Odmrażanie” zajęć w WSPiA rozpoczyna się w weekend (6 i 7 czerwca). Na zajęcia wracają tylko ostatnie roczniki. – Przez dwa dni w 9 specjalnie przygotowanych salach odbędzie się 28 wykładów, konwersatoriów, ćwiczeń i warsztatów – poinformował Przemysław Pawlak, rzecznik WSPiA. 

W zajęciach uczestniczyć będą studenci studiów niestacjonarnych z III roku „administracji i Zarządzania” oraz II roku „bezpieczeństwa wewnętrznego i administracji”. Ze względu na ilość sal spełniających wymogi sanepidu, zajęcia podzielono na dwa dni. Część studentów pojawi się w murach uczelni w sobotę, pozostali będą mieli zajęcia w niedzielę.

WSPiA przygotowała wszystkie budynki i sale do organizacji zajęć. Wyznaczono specjalne strefy bezpieczeństwa i miejsca, w których można przebywać. Pracownicy działów obsługi zabezpieczeni są poprzez specjalne monitory bezpieczeństwa. Przy wejściach do budynków, w toaletach i na korytarzach ustawiono pojemniki ze środkiem do dezynfekcji rąk.

Sale dydaktyczne, pomieszczenia sanitarne, klamki w drzwiach i oknach, poręcze, parapety, stoliki, pomoce dydaktyczne będą regularnie dezynfekowane. Na drzwiach sal oraz w innych pomieszczeniach ogólnodostępnych umieszczono informacje o maksymalnej, dopuszczalnej liczby osób, a miejsca, które można zajmować, zostały oznaczone na zielono.

Wszyscy pracownicy oraz osoby przebywające w budynkach zobowiązane są do zakrywania ust i nosa oraz używania rękawiczek jednorazowych.

Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe
Zdjęcie: Materiały prasowe

Oprac. (ram)

redakcja@rzeszow-news.pl

NAPISZ KOMENTARZ:
Reklama