Reklama

Ponad 130 g marihuany zabezpieczyli lubaczowscy policjanci. Dwóm młodym mężczyznom postawili zarzuty posiadania narkotyków.

[Not a valid template]

 

W czwartek około godz. 20:00 policjanci ustalili, że w piwnicy jednego z bloków na terenie Lubaczowa porcjowana jest marihuana. Gdy kryminalni weszli do pomieszczeń piwnicznych zauważyli dwóch młodych mężczyzn. Jeden z nich trzymał woreczek strunowy z zawartością suszu roślinnego.

W plecaku jednego z mężczyzn policjanci znaleźli susz roślinny oraz leżącą na jednym z regałów wagę elektroniczną. Policyjny tester potwierdził, że susz to marihuana. Łącznie blisko 70 g. Funkcjonariusze przesłuchali 21-latków.

– Jeden z nich usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Lubaczowie.

Podobna sytuacja miała miejsce pod koniec sierpnia br. Kryminalni w trakcie przeszukania domu 19-letniego mieszkańca Lubaczowa zabezpieczyli dwa worki foliowe z zawartością suszu roślinnego, dwie wagi elektroniczne oraz dwa młynki służące do wytwarzania narkotyków.

Policyjny tester potwierdził, że zabezpieczony susz to także marihuana – ponad 60 g. 19-latkowi postawiono zarzuty posiadania narkotyków oraz posiadania przyrządów do ich wytwarzania. Młody mężczyzna przyznał się do winy.

(kaw)

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama

NAPISZ KOMENTARZ: