Zdjęcie: Sebastian Fiedorek / Rzeszów News
Reklama

Facebookowa grupa „Rzeszowski Lumpeks” nie zwalnia tempa. Po lipcowej wyprzedaży ubrań „z drugiej ręki” dla dorosłych i sierpniowej dla dzieci, w niedzielę (5 września) odbędzie się jesienna edycja wydarzenia.

„Niezły lumpeks” – tak nazywają się wyprzedaże organizowane przez „Rzeszowski Lumpeks”. Pierwsza edycja odbyła się 25 lipca pod parasolkami „Niezłej Sztuki” w Rzeszowie. Do kupienia były m.in. nakrycia głowy i torebki. 19 sierpnia w „Przystanku Rzeszów” przy ulicy Okulickiego odbyła się dziecięca edycja „Niezłego lumpeksu”.

Oba wydarzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem.

„Rzeszowski Lumpeks” od początku zapowiadał, że „Niezły lumpeks” będzie organizowany cyklicznie. Przyszła pora na jesienną edycję wyprzedaży odzieży „z drugiej ręki”. „Zapraszamy na zakupy jesiennej garderoby dla dorosłych. Wśród naszych wystawców znajdą się też lokalni twórcy rękodzieła – zapowiada „Rzeszowski Lumpeks”. 

Kolejna edycja „Niezłego lumpeksu” odbędzie się w niedzielę (5 września) w górnej sali Biura Wystaw Artystycznych przy ulicy Jana III Sobieskiego 18 w Rzeszowie. Wyprzedaż rozpocznie się o godz. 13:00 i potrwa do 18:00. Link do facebookowego wydarzenia znajdziecie TUTAJ

(ram)

redakcja@rzeszow-news.pl 

Reklama
UDOSTĘPNIJ

NAPISZ KOMENTARZ: