Zespół Opieki Zdrowotnej nr 2 w Rzeszowie poszukuje osoby na stanowisko Pielęgniarki / Pielęgniarza. Oferta dotyczy zatrudnienia na umowę o pracę na czas określony.
Oferta pracy – szczegóły
Stanowisko: PIELĘGNIARKA/ PIELĘGNIARZ
Warunki Pracy i Płacy
- Miejsce pracy: Fredry 9, 35-005 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
- Zakres obowiązków: Realizacja świadczeń pielęgniarki / pielęgniarza podstawowej opieki zdrowotnej (środowiskowa/-y) praca w trybie ambulatoryjnym i środowisku zamieszkania/pobytu pacjenta.
- Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
- Wymiar etatu: 1
- Zmianowość: dwie zmiany
- Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
- Liczba godzin pracy w miesiącu: 160
- Data rozpoczęcia: 12.09.2025
- Wynagrodzenie brutto: od 7 691 PLN
- System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
- Zawód: pielęgniarka
Wymagania
- Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
- Umiejętności i uprawnienia:
– Wykształcenie: – tytuł zawodowy pielęgniarki/pielęgniarza (wykształcenie średnie lub licencjat pielęgniarstwa) i ukończony/ w trakcie realizacji kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa rodzinnego lub – tytuł zawodowy mgr pielęgniarstwa.
– Dodatkowy atut: Kurs szczepień ochronnych
– Umiejętności: komunikatywność, otwartość na pacjenta, umiejętność pracy w zespole, podstawowa znajomość obsługi komputera, prawo jazdy
Dane Pracodawcy
- Pracodawca: ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ NR 2 W RZESZOWIE
- Adres: Fredry 9, 35-005 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackie
- Numer telefonu: 17 850 90 64
- E-mail: sekretariatnaczelnej@zoz2.pl
- Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
- Język aplikacji: polski
- Wymagane dokumenty: CV
- Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail
Pozostałe Dane
- Liczba miejsc pracy: 1
- Data ważności: 25.09.2025
Czytasz Rzeszów News? Twoje wsparcie pozwoli nam działać sprawniej.
Reklama
![Wypadkowy weekend na drogach pod Rzeszowem. 7 wypadków, 10 rannych i 30 kolizji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/wypadek-rzeszow3-1-218x150.jpg)




![Groźny pożar na drodze wojewódzkiej. Ciężarówka z żywnością stanęła w płomieniach [ZDJĘCIA] pożar ciężarówki OSP Nawsie](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/pozar-ciezarowki-OSP-Nawsie-218x150.jpg)









![Największa estakada w Polsce powstaje na Podkarpaciu. Zmieści się pod nią wieża Mariacka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/estakada-es26-babica-jawornik-wieza-mariacka-fotgddkia-218x150.jpg)




















![Piękna zima i trudne warunki w Bieszczadach. Straż Graniczna i GOPR ćwiczyli na nartach [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/02/strazgraniczna-gopr-zima2026-bieszczady-218x150.jpg)
![Zamek w Łańcucie otwiera sezon. Możecie już podziwiać turystyczną perełkę Podkarpacia [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/01/zamek-lancut-zima1-218x150.jpg)





![Wypadkowy weekend na drogach pod Rzeszowem. 7 wypadków, 10 rannych i 30 kolizji [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/wypadek-rzeszow3-1-100x70.jpg)


![Największa estakada w Polsce powstaje na Podkarpaciu. Zmieści się pod nią wieża Mariacka [ZDJĘCIA]](https://rzeszow-news.pl/wp-content/uploads/2026/03/estakada-es26-babica-jawornik-wieza-mariacka-fotgddkia-324x235.jpg)