– Zbulwersowani członkowie Twojego Ruchu zawnioskowali o zmianę przewodniczącej województwa – poinformowała partia w oświadczeniu dla mediów na temat odejścia Marty Niewczas z TR.

Marta Niewczas ogłosiła dzisiaj, że rezygnuje z członkostwa w Twoim Ruchu. Partią na Podkarpaciu rządziła od listopada 2013 roku. Po oświadczeniu Marty Niewczas, swoje wydał Twój Ruch. Podpisał je Michał Kabaciński, dyrektor Biura Prasowego TR.

„Informujemy, że dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie ws. sytuacji Twojego Ruchu w województwie podkarpackim. Zbulwersowani członkowie Twojego Ruchu zawnioskowali o zmianę przewodniczącej województwa. Uzasadnieniem takiego wniosku było m.in. niewywiązywanie się z obowiązków statutowych partii (brakiem jakiejkolwiek inicjatywy mającej na celu rozwój organizacji w regionie, niezwoływanie zarządu wojewodztwa, brak kontaktu z działaczami i nieobecność na spotkaniach)” – poinformował Michał Kabaciński.

Bądź na bieżąco.

Rzeszów News - InstagramObserwuj nas na Instagramie!

„Wniosek ten będzie przedmiotem posiedzenia następnego Zarządu Krajowego TR. Informujemy, że Pani Marta Niewczas nie została usunięta decyzja ZK z partii. Pani Marta Niewczas umieściła na swoim profilu na portalu facebook oświadczenie, z którego wynika że złożyła rezygnacje z członkostwa w partii, co jest jej indywidualną decyzją” – podał Kabaciński.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama