Reklama

Władze PGE Stali Rzeszów potwierdziły we wtorek (23 grudnia), że w rzeszowskiej drużynie będzie jeździł aktualny mistrz świata Amerykanin Greg Hancock. Znamy już pełny skład drużyny.

[Not a valid template]

 

W nowym sezonie Ekstraligi Żużlowej, który rozpoczyna się w kwietniu, w PGE Stali Rzeszów będą jeździli: Greg Hancock, Hans Andersen, Peter Ljung, Kenni Larsen, Peter Kildemand, Artur Czaja, Artur Cyło, Krystian Rempała, Mirosław Jabłoński, Dawid Lampart, Łukasz Sówka i Grzegorz Bassara.

Skład rzeszowskiej drużyny żużlowej został dzisiaj ogłoszony w hotelu Hilton w Rzeszowie przez prezesa PGE Stali Rzeszów Andrzeja Łabudzkiego. Władze rzeszowskiego klubu chcą, by żużlowcy w Ekstralidze Żużlowej sprawili dużą niespodziankę.

PGE Stal Rzeszów chce wrócić do czasów świetności drużyny z lat 1960-1961. Trenerem pozostał Janusz Ślączka. – Wierzę we wszystkich zawodników, wszyscy będą dobrze jeździli w sezonie 2015 – powiedział Ślączka.

Wiadomo też, ile będą kosztowały bilety na mecze przy ul. Hetmańskiej. Bilet normalny 25 zł, ulgowy – 15 zł. Osoby do 16. roku życia z opiekunami będą wchodziły na stadion za darmo.

– To dużo lepsze rozwiązanie niż szeroko pojęty bilet rodzinny. Mama, tata, czy wujek z ciocią będą mogły wziąć nawet trójkę dzieci i nic za nie nie płacić, przyjść na mecz i wspólnie, w rodzinnej atmosferze cieszyć się i dopingować naszej drużynie – mówi Andrzej Łabudzki.

Osoby powyżej 60. roku życia będą mogły kupować bilety w cenie ulgowej.

Znamy też ceny karnetów. Na miejsca nienumerowane normalny będzie kosztował 170 zł, ulgowy (do 26. roku życia) – 100 zł. Karnety na miejsce numerowane 350 zł (normalny) i 220 zł (ulgowy). Za karnet VIP pod wieżyczką sędziowską trzeba będzie zapłacić 500 zł. Cena obejmuje również miejsce parkingowe na parkingu Stali Rzeszów i program.

redakcja@rzeszow-news.pl

Reklama